#RazemMożemyWięcej info-Kętrzyn zmienia się dla Was! – Magna Masuria

Dzień dobry,

Drodzy Czytelnicy, w ciągu kilku ostatnich dni na naszych facebookowych profilach doszło do ogromnych zmian, co mogło wprowadzić Państwa w niemałe zakłopotanie – zwłaszcza widząc w jednym miejscu posty dotyczące zarówno regionu Kętrzyna, Bartoszyc, Giżycka, Mrągowa i Węgorzewa.

Na październikowym posiedzeniu Stowarzyszenia Magna Masuria podjęliśmy decyzję o restrukturyzacji naszych profili Facebook i połączenia ich w jeden silny profil o zasięgu regionalnym. Decyzję podyktowana była zmniejszeniem kosztów pracy, ale również sami czuliśmy, że nie docieramy z ważnymi informacjami do każdego. Postanowiliśmy, że najdłużej funkcjonujący profil na platformie Facebook czyli info-Kętrzyn24.pl – który gromadzi prawie 6 tysięcy obserwujących – zostanie przekształcony na platformę regionalną.

Od 11 października br., zaczęliśmy wdrażać podjęte przez nad decyzję i wygasiliśmy tym samym  nasze facebookowe profile na regiony: Bartoszyc, Giżycka, Mrągowa i Węgorzewa. Proszę się nie martwić, nie zmienia to faktu, ze tymi regionami będziemy się miej interesować. Naszą ideą jest dotarcie do jak największej liczby odbiorców w regionie z najważniejszymi informacjami oraz wydarzeniami tymi politycznymi, kulturowymi i sportowymi.

W ciągu najbliższych tygodni wdrożymy również kolejne elementy decyzji podjętych na ostatnim posiedzeniu Stowarzyszenia Maga Masuria w tym zmianę nazwy profilu na Facebook z info-Kętrzyn24.pl na Maga Masuria.

#RazemMożemyWięcej i mamy ogromną nadzieję, że wdrożone przez nas zmiany zostaną pozytywnie przez Was odebrane i razem będziemy mogli cieszyć się rozwojem naszego wspólnego portalu internetowego. To dzięki Wam, drodzy Czytelnicy cały czas się rozwijamy i dziękujemy z całego serca za okazanie wyrozumiałości, wspieranie, motywowanie i przede wszystkim za obecność razem z nami.

Pozdrawiamy i życzymy miłego dnia – Członkowie Stowarzyszenia Magna Masuria

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *