REGION: Brutalnie zgwałcił i pobił domniemanego kochanka konkubiny – Magna Masuria

REGION: Brutalnie zgwałcił i pobił domniemanego kochanka konkubiny

0

Na 6 lipca 2023 r. Sąd Okręgowy w Olsztynie wyznaczył termin rozpoczęcia procesu w sprawie mężczyzny oskarżonego o gwałt i nagranie tego czynu przy pomocy telefonu komórkowego.

Sprawa dotyczy zdarzenia, do którego miało dojść  w okresie od 17 do 18 września 2022 r. na terenie województwa warmińsko-mazurskiego. Według ustaleń prokuratury pokrzywdzony mężczyzna, który od pewnego czasu za drobną zapłatę pomagał oskarżonemu w pracy, na dwa dni przed tym zdarzeniem przebywał w domu oskarżonego. Rankiem 17 września 2022 r. oskarżony, podejrzewając pokrzywdzonego o romans ze swoją konkubiną, wywiózł go do lasu, gdzie zaczął go bić i kopać po całym ciele. Po powrocie do domu kontynuował bicie pokrzywdzonego, przy czym opis stosowanej przez niego przemocy fizycznej jest wyjątkowo drastyczny. Następnie oskarżony miał zmusić pokrzywdzonego do wykonania i poddania się czynnościom o charakterze seksualnym. Ponadto, oskarżony utrwalił ten czyn, nagrywając go telefonem komórkowym.

Po tym wszystkim oskarżony miał ponownie wywieźć pokrzywdzonego do lasu i znowu zacząć go bić pięściami po całym ciele. Jednakże w pewnym momencie pokrzywdzonemu udało się uciec i ukryć w krzakach.

Pokrzywdzony mężczyzna w wyniku tego zdarzenia kilka dni spędził w szpitalu. Lekarze stwierdzili u niego obrażenia, które skutkowały naruszeniem czynności narządu ciała pokrzywdzonego trwające dłużej niż 7 dni.

Oskarżony przesłuchany w charakterze podejrzanego przyznał się do popełnienia zarzucanego mu czynu i złożył wyjaśnienia. Obecnie jest osobą tymczasowo aresztowaną.

Z uwagi na to, że zarzucone oskarżonemu zachowanie mogło nosić znamiona szczególnego okrucieństwa proces w tej sprawie będzie się toczył przed Sądem Okręgowym w Olsztynie. Pierwszy termin rozprawy został wyznaczony na 6 lipca 2023 r. na godz. 9.15 (sala 36).

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *