REGION: Syn posłanki PiS zatrzymany za brutalne pobicie – grozi mu nawet 3 lata więzienia – Magna Masuria

REGION: Syn posłanki PiS zatrzymany za brutalne pobicie – grozi mu nawet 3 lata więzienia

9

Skandaliczne wydarzenie miało miejsce w jednym z mieszkań w Olsztynie, gdzie Michał A. i Magdalena T. dopuścili się brutalnego napadu na kobietę. Ofiara została pobita i kopana w głowę, a prokuratura postawiła zarzuty pobicia, za które grozi im nawet 3 lata więzienia. Co więcej, Michał A. to syn znanej posłanki Prawa i Sprawiedliwości z Olsztyna, co dodatkowo podkreśla wagę tej sprawy.

Zdarzenie miało miejsce 24 czerwca br., kiedy to policja otrzymała zgłoszenie o możliwości popełnienie przestępstwa pobicia w jednym z mieszkań przy al. Niepodległości w Olsztynie. Funkcjonariusze natychmiast podjęli interwencję i zatrzymali dwie osoby. Daniel Brodowski z Prokuratury Okręgowej w Olsztynie poinformował, że Prokuratura Rejonowa Olsztyn-Południe nadzoruje postępowanie przygotowawcze w tej sprawie. Według prokuratora, młoda kobieta była brutalnie bita pięściami po twarzy, uderzana otwartą ręką w twarz oraz kopana w głowę, co stwarzało realne zagrożenie dla jej życia.

Michał A. i Magdalena T. zostali zatrzymani i postawiono im zarzuty pobicia. W dniu 27 czerwca sąd na wniosek prokuratora zastosował wobec podejrzanych środki zapobiegawcze, takie jak dozór policji, zakaz zbliżania się do pokrzywdzonej na odległość mniejszą niż 50 metrów oraz zakaz kontaktowania się z ofiarą pobicia. Obecnie postępowanie jest w fazie początkowej, a prokuratura gromadzi materiał dowodowy i przeprowadza czynności procesowe.

Warto zaznaczyć, że jednym z podejrzanych jest 29-letni syn posłanki PiS, Iwony Arent, która podkreśla, że syn jest dorosłym człowiekiem, który prowadzi samodzielne życie i nie jest osobą publiczną. Mówi, że nie ingeruje w tę sprawę i zna jedynie relację syna, który nie przyznaje się do pobicia. Według jego relacji, doszło do spotkania z drugą osobą, która go rzekomo okradła, i żądał zwrotu pieniędzy. W wyniku nerwowej sytuacji, miało dojść jedynie do szarpaniny za włosy i oplucia, ale nie do uderzenia. Posłanka Iwona Arent zapewnia, że zorganizowała prawnika dla swojego syna i pozostawia resztę wymiarowi sprawiedliwości. Wierzy w to, że zostanie wydany sprawiedliwy wyrok.

Czytasz Magna Masuria – info-Kętrzyn24.pl? 
Wesprzyj nas! To właśnie dzięki takim osobom jak Ty – zaangażowanym i chcącym wiedzieć więcej nasza praca jest możliwa i ma sens. Dzięki Tobie możemy regularnie rozliczać lokalnych polityków, spokojniej patrzeć w przyszłość (oraz przeszłość) i być całkowicie niezależni od reklamodawców oraz biznesu.


Bank PKO Bank Polski
88 1020 3639 0000 8702 0221 7925

9 thoughts on “REGION: Syn posłanki PiS zatrzymany za brutalne pobicie – grozi mu nawet 3 lata więzienia

 1. Szkoda gadać. Zobaczymy jak działa w tym kraju wymiar sprawiedliwości, będzie test jak przy sprawie PUP Kętrzyn. Zobaczymy, czy jest bezstronny i bezpartyjny …

 2. Pamiętam jak przypominano słowa platformy, „Jak do nas należysz to ci włos z głowy nie spadnie ” a teraz zobaczymy jak to to się ma do PiS chociażby w sprawie PUP Kętrzyn.
  Ja w każdym razie i moja rodzina już nigdy nie zagłosują na PiS i panią poseł Arent !!!!!!!
  Jedynie Pan Węglarski zasługuje na szacunek i zaufanie

 3. Prokuratura ma możliwość pokazać na ile jest bezstronna i nie ulega naciskom… czekam na umorzenie, przecież muszą się chronić. Tylko jak to wytłumaczą? Nie mogę się doczekać, raczki zacieram

  1. Pani poseł nie zaprzecza,że to jej syn,aczkolwiek podkreśla że to jest człowiek pełnoletni i sam odpowiada za to co robi.
   A co do winy,bądź nie rostrzygać będą instytucje powołane do tego w naszym Państwie.

 4. No to sie narobiło . W koncu Sprawiedliwy Sąd osądzi.
  A synek ne był czasami zatrudniony u Tomka agenta w ?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *