RESZEL: Ekipa filmowa pojawiła się w Reszlu i okolicy – Magna Masuria

fot. Artur Galicki

Milicyjny radiowóz, który pojawił się w poprzednim tygodniu na ulicach Reszla wzbudził niemałą sensację. Okazało się, że to na szczęście nie żaden „wehikuł czasu”, a pojazd biorący udział na planie filmowym.

Szybko okazało się, że w tym pięknym miasteczku po raz kolejny pojawiła się ekipa filmowa. Ujęcia do filmu w reżyserii Kaspra Bajona, syna słynnego Filipa Bajona, nagrywano m.in. na ulicy Kolejowej. Informację o całej sytuacji przekazał dyrektor MOK w Reszlu – Artur Galicki: – Na ulicach Reszla pojawił się nowy radiowóz, a komisariat policji ma swoją siedzibę w budynku dworca kolejowego. To Kolejna reszelska lokacja filmowa, która będzie realizowana w naszym mieście. Akcja filmu przeniesie nas w lata 80-te – informuje w mediach społecznościowych Artur Galicki.

To nie pierwsza wizyta ekipy filmowej na ulicach Reszla. W 1991 roku powstały tu sceny do filmu „Odjazd”, który był opowieścią o losach dwóch Mazurek. Kilka lat temu natomiast w Reszlu i okolicach kręcono „Kamerdynera” w reżyserii Filipa Bajona i Janusza Gajosa w jednej z głównych ról.

Ekipa filmowa pracująca na planie serialu obyczajowego realizowanego dla platformy streamingowej w listopadzie jeszcze się „pokręci” w okolicy, m.in. w Bartoszycach, Mrągowie i Lidzbarku Warmińskim.

Marek Szymański, Informacje Lokalne

1 thought on “RESZEL: Ekipa filmowa pojawiła się w Reszlu i okolicy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *