RESZEL: Łowcy pedofilów namierzyli 23-latka – to nie pierwszy jego taki wybryk – Magna Masuria

RESZEL: Łowcy pedofilów namierzyli 23-latka – to nie pierwszy jego taki wybryk

2

Członkowie ECPU Polska rozmawiają z 23-letnim mężczyzną w miejscowości Kocibórz gm. Reszel

Wczoraj [5.10.2022] za pośrednictwem mediów społecznościowych poinformowaliśmy o akcji ECPU Polska: Łowcy pedofilów we wsi Kocibórz pod Reszlem. Ujęli tam razem z reszelską policją 23-letniego mężczyznę. Jak dowiedzieliśmy się w rozmowie z przedstawicielami ECPU Polska: Łowcy pedofilów 23-latek korespondował między innymi z „wabikiem”, który podawał się za 12-letnią dziewczynkę.

Alex, jeden z członków ECPU Polska powiedział, że 23-letni mieszkaniec Kociborza: korespondował z dwójką wirtualnych dzieci, regularnie wysyłając im swoje nagie zdjęcia oraz filmiki z własnej masturbacji. Namawiał dzieci do tego samego.

Łowcy pedofili mając dość sporo materiału postanowili odwiedzić i ująć młodego mężczyznę. Akcja trwała kilka minut, ponieważ 23-latek na widok osób w mundurach ukrył się w mieszkaniu kolegi. Dopiero po chwili wyszedł porozmawiać z przedstawicielami ECPU Polska tłumacząc się najpierw, że „robił to po pijaku”, a następnie twierdził, że „byłem głupi”. Mieszkaniec Kociborza doskonale wiedział, że będzie musiał ponieść karę, choć sam przyznał, że chciałby otrzymać karę ciężkich prac na rzecz społeczeństwa.

W rozmowie z mieszkańcami Kociborza można było wyczuć ulgę, że w końcu zatrzymano 23-latka. Jedna z matek w rozmowie z naszym przedstawicielem powiedziała: to nie pierwszy jego wybryk. Rok temu pisał niestosowne wiadomości do mojej 15-letniej córki, ale po rozmowie przestał. Wiemy, że miał z tym problemy i robił już różne wybryki nawet w szkole.

Po całej rozmowie 23-latek został zabrany przez patrol reszelskiej Policji i został przewieziony na Komisariat Policji w Reszlu. Dzisiaj mężczyzna ma zostać przesłuchany przez prokuratora oraz postawione mu zostaną konkretne zarzuty. Materiał dowodowy zgromadzony przez członków ECPU Polska obejmuje kilkadziesiąt stronnic intymnych rozmów z małoletnimi.

Przypomnijmy, że jest to nie pierwsza akcja Fundacji ECPU Polska w naszym powiecie – w kwietniu tego roku łowcy ujęli 48-letniego mężczyznę z Gminy Korsze.

2 thoughts on “RESZEL: Łowcy pedofilów namierzyli 23-latka – to nie pierwszy jego taki wybryk

  1. No brawo ecpu! komunistyczne ormo przy was to pieski pokojowe.
    Ciekawe, że ta ochotnicza policja wykrywaczy stojących członków nie sprawdza, dla konstytucyjnej równości, co te wszystkie niewinne córeczki i syneczki wcześniej oglądały w swoich domach, jakie wzorce ich mamusie im pokazywały?…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *