Selfie ważniejsze niż występ przedszkolaków? – Magna Masuria

Selfie ważniejsze niż występ przedszkolaków?

6

17 października minęła rocznica otwarcia przedszkola “Smerfowa Kraina”. Kętrzyn może się szczycić jednym z najnowocześniejszych przedszkoli na miarę XXI wieku.

Na uroczystość wpadł na chwilę zastępca burmistrza Maciej Wróbel. Usiadł wśród dzieci a fotograf miejski robił mu zdjęcia. Powiedział słowo wstępne, znów zdjęcia i kamera telewizji KTK. Nie czekając na zakończenie i występy artystyczne przedszkolaków, burmistrz wybył. Elektem tej wizyty jest notatka i 18 zdjęć z uroczystości na Facebooku. Zastępca Wróbel jest na 7 zdjęciach. Dlaczego nie ma go na pozostałych 9 zdjęciach? Wyjaśniamy, że nie było go wtedy, gdy dzieci występowały na scenie.

Uroczystość w przedszkolu miała też drugiego, niewidocznego na fotografiach i zasiadającego skromnie, wśród publiczności w ostatnich rzędach, widza. Przywiózł on i wręczył prezent od prezesa PSL Władysława Kosiniaka-Kamysza, który rok wcześniej odwiedzał i chwalił budowę tego przedszkola. Po zakończeniu występu przedszkolaków jeden z nich, zauważył oglądającego ich do końca widza, podszedł do niego i powiedział;

– Dlaczego to pan nie jest burmistrzem?
– Przegrałem wybory.
– Ja na pana bym zagłosował!

Tym widzem był zastępca burmistrza z Bartoszyc Krzysztof Hećman, który pamiętał o swoich najmłodszych mieszkańcach. Jak widać oni też pamiętali, kto rok wcześniej, otwierał wybudowane dla nich przedszkole. Nie ma go na zdjęciach, na miejskim Facebooku, został umiejętnie wykadrowany lub zasłonięty innymi osobami.

Zastępca burmistrza Wróbel był tego dnia, również z fotografem, na innym wydarzeniu. Podczas jesiennej sztafety lekkoatletycznej, uczniów klas VI-VIII szkół podstawowych, zrobiono 19 zdjęć. Wróbel był aż na 12 zdjęciach. Zastanawiamy się jak to możliwe, bo przecież Wróbel nie biegał w tych sztafetach? To już chyba selfowy narcyzm?

6 thoughts on “Selfie ważniejsze niż występ przedszkolaków?

  1. Boli że Hećman jest wiecznie żywy. Ogarnął was strach. I tak ma być dla was nieudacznicy „toruńskie, abramy itd”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *