Granica Kętrzyn w końcu wygrywa – Magna Masuria

Błękitni Orneta 0:2 Granica Kętrzyn

Mecz w Ornecie został rozegrany przy pustych trybunach. To kara nałożona przez WMZPN za użycie pirotechniki we wcześniejszym meczu z Motorem Lubawa przez kibiców Błękitnych. Pomimo tego pod stadionem zebrała się grupa kibiców, która głośno wspierała swoich piłkarzy.

Granica Kętrzyn już po 3 minutach od pierwszego gwizdka objęła prowadzenie. Do końca pierwszej połowy piłkarze z Ornety stwarzali sobie wręcz idealne sytuacje bramkowe. Brakowało wykończenia, szczęścia ale też piłkarze Granicy dobrze grali w obronie.

Końcówka meczu była bardzo emocjonująca. W 85 i 90 minucie piłkarze Błękitnych Orneta zostali ukarani czerwonymi kartkami. Sytuację wykorzystali zawodnicy Granicy Kętrzyn strzelając w 91 minucie kolejną bramkę.

W końcu kibice Granicy Kętrzyn mogą liczyć na odbicie się od dna? Czy to początek drogi na szczyt? Czy trener w końcu przemówił do piłkarzy? Zobaczymy to w kolejnym spotkaniu Granicy Kętrzyn, który rozegrany zostanie przed własną publicznością, a gościć będą Warmiak Olsztyn.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *