Skandal w SM „Pionier”! Komu służy Książek? [ZAPOWIEDŹ+FELIETON] – Magna Masuria

Skandal w SM „Pionier”! Komu służy Książek? [ZAPOWIEDŹ+FELIETON]

6

Spółdzielnia Mieszkaniowa „Pionier” pod wodzą Arkadiusza Książka postanowiła szukać dodatkowych zysków oddając w dzierżawę parkingi, z których korzystają mieszkańcy Spółdzielni. Nie odbyły się potrzebne konsultacje i popada w wątpliwość, czy została podjęta odpowiednia uchwała. Mieszkańcy bloków spółdzielczych przy ulicy Wojska Polskiego 4 i 6 wyrazili swoją niechęć do tej decyzji na spotkaniu, które odbyło 5 marca. Całe spotkanie przedstawiliśmy w formie video na naszym profilu Facebook. Filmik można obejrzeć tutaj.

Arkadiusz Książek, w mniemaniu swoim pewnie, ale również i moim, poniósł klęskę wizerunkową, co zaowocowało u niego niespodziewaną decyzją o zmianie miejsce spotkania z mieszkańcami wyżej wymienionych bloków. Spotkanie odbędzie się w świetlicy spółdzielni, już nie o 15:30 jak według pierwotnego planu, lecz o 16:30. Chętni mogą zgłosić się telefonicznie, zakaz wstępu dla osób postronnych. Trzeba jasno powiedzieć, że Arkadiusz Książek chce wprowadzić cenzurę w obawie przed kolejnym nagraniem ze spotkania. Mówimy osobiste nie takiemu działaniu, bo uderza to w Spółdzielców, którzy nie będą mogli dotrzeć we wskazane miejsce, a będą chcieli wysłuchać, co ma prezes do powiedzenia. Decyzja o przeniesieniu spotkania również zaskoczyła mieszkańców bloków przy ulicy Wojska Polskiego. Od samego rana będą musieli bombardować telefonicznie spółdzielnie, aby zapisać się na spotkanie. Jest to jawne działanie przeciwko mieszkańcom spółdzielni oraz dbanie o interesy własne.

Jako redakcja info-Kętrzyn24.pl dopełnimy wszelkich starań, aby spotkanie odbyło się w obecności mediów i nie pozwolimy, aby tę sprawę tak łatwo zamieciono pod dywan. Planowana relacja ze spotkania o godzinie 16:30 w piątek 12 marca.

6 thoughts on “Skandal w SM „Pionier”! Komu służy Książek? [ZAPOWIEDŹ+FELIETON]

  1. Ile osób może przebywać w świetlicy Spółdzielni w czasie reżimu sanitarnego, obowiązującego w naszym województwie? Czy pan Książek wie ile?

  2. Ile jeszcze przekrętów się pytam? W Kętrzynie już sami nie wiedzą jak wzbogacić się na naiwnych, zwykłych ludziach. Miasto i jego mieszkańcy wegetuje, a szlachta się bawi. Jak długo jeszcze?

  3. To zależy od nas. I prezesa i burmistrza wybrali mieszkańcy Kętrzyna. Mieszkańcy Kętrzyna mogą im w każdej chwili podziękować.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *