SPORT: Mrągowia Mrągowo zaprasza na darmowe treningi młodzież ukraińską!
![](https://info-ketrzyn24.pl/wp-content/uploads/2022/03/274357416_5239888746042462_8052066240891995988_n-1024x683.jpg)
Mrągowia Mrągowo zaprasza na darmowe treningi wszystkie dzieci Uchodźców z Ukrainy. Zapewniamy dzieciom treningi oraz cały sprzęt sportowy. Kontakt z trenerem-koordynatorem Karolem Lemechą – 695-580-238 lub poprzez wiadomość prywatną na naszym Facebooku!
Повідомляємо, що Мrągowia Mrągowo запрошує всіх дітей біженців з України на безкоштовне навчання. Ми забезпечуємо дітей тренувальним та всім спортивним інвентарем.Телефонуйте 695-580-238 та дізнайтеся більше!