Spotkanie rodziców z zastępcą burmistrza – relacja video – Magna Masuria

Spotkanie rodziców z zastępcą burmistrza – relacja video

30

Burmistrza brak, zniknął na innym arcyważnym spotkaniu, co oburzyło przybyłych rodziców. Prezentacja wyciągająca 3 dziwne propozycje dla rodziców. Dyskusja, która sprawiła, że wiele rzeczy to przeinaczenie rzeczywistości, brak wiedzy i zatajanie spraw przed mieszkańcami. Czy można to inaczej skomentować? Wystarczy obejrzeć poniższy film z tego spotkania:

https://www.facebook.com/Infoketrzyn24/videos/vb.2293680624188499/230710871280042/?type=2&theater

Jakie można wyciągnąć wnioski po obejrzeniu tego materiału? Zero przygotowania i nieprzyjście burmistrza Ryszarda Niedziółki. Możliwe, że widok 60-70 rodziców przeraził go i nie chciał się z nimi konfrontować. Żeby pozostać przy obecnych stawkach miasto chciało zlikwidować 4 etaty w żłobku. Wywołało to zdziwienie u dyrektorek i oburzenie wśród rodziców, że władze miasta biorą coś takiego pod uwagę. Dużo merytorycznych wypowiedzi uzyskaliśmy od samych rodziców, co pokazało poziom jaki dzieli obecną władzę z mieszkańcami Kętrzyna.

Kolejne spotkanie burmistrza z rodzicami jest zaplanowane na czwartek 20 lutego o godzinie 17:00 w sali konferencyjnej Urzędu Miasta. Serdecznie zapraszamy mieszkańców do oglądania relacji na Facebookowym profilu info-Kętrzyn24.pl

źródło zdjęcia: Miasto Kętrzyn

30 thoughts on “Spotkanie rodziców z zastępcą burmistrza – relacja video

 1. brak wiedzy zastępcy burmistrza ile zlobki i przedszkola mają dofinansowania średnia wyliczona z grudnia gdzie dzieci nie chodzą bo jest okres swiateceny a pan burmitrz oczywiście ja kamień w wodę

 2. cios poniżej pasa w punkcie 2 zwolnić 4 osoby zagranie na psychice rodziców a nóż widelec się zgodzą na 3 zł za godzinę a tu nic

  1. Jest wiele tematów niejasnych w tym temacie. Gdyby żłobki funkcjonowały jako oddzielne instytucje problem by zniknął. Problem tkwi w przedszkolach bo tam obowiązuje karta nauczyciela a w niepublicznych nie. Żłobku żywią przedszkola. Nie zwolnić 4 etaty tylko oddzielić. A dwa w Malince zdaje się nadal dyrektor przedszkola i p. o żłobka w jednej osobie a pensje dwie.

 3. Pełna kompromitacja zastępcy jak i burmistrza! Brak profesjonalizmu!

  Brawo panie Damianie, jak zwykle przygotowany. Zrównał pan tego pożal się następcę z ziemią. Wielka strata dla miasta.

 4. Wypowiedź pani z sali: „…chcę żebyście nas wspomogli tym, że chodzimy do pracy…”.
  A ja chodzę do pracy i chcę, żeby mnie burmistrz wspomógł i zawoził do pracy albo kupił mi auto albo opłacił taxi.

  1. O masakra .wpomogli czyli nie dawali ale też nie zabierali w Kętrzynie nie zarabia się średniej krajowej 4000tys

   1. Masakra to jest obecne pokolenie rodziców. Roszczeniowi.
    Wszystko się należy. Myśl, czy stać cię na dzieci zanim je zrobisz.

 5. A gdzie nasz naczelnik wydziału oświaty Daria Zecer? Czyżby też miała ważne spotkanie? Czy może jak Niedziółka nie miała nic do powiedzenia, a na pożarcie wysłali Wróbla? Wstyd! I tak ma funkcjonować urząd?

 6. Zupełny brak wiedzy merytorycznej na temat funkcjonowania przedszkoli publicznych. To było żenujące przedstawienie wrobelka. Porażka!!!

 7. A gdzie Zecrowa schowała sie do piwnicy w zamku?
  A Wróbel niech wyfrunie do Wydmin bo jego wiedza na temat przedszkoli to żenada.
  Wstyd zastępco suweren nie jest taki głupi jak myślicie.

 8. A gdzie „byznesmen” Nidziólka schował głowę w piasek?
  A czy NIedziółke rozliczą za sprawę przegrane w sądzie?

 9. Dziwie się tym radnym którzy ponoć nie mieli dokładnej informacji na temat podwyżek w żłobkach na komisjach rady. Ja będąc radną nigdy bym sobie na coś takiego nie pozwoliła.
  Dlaczego siedzicie cicho i milczycie.
  Dajecie przyzwolenie na takie postępowanie.
  Wyborcy was rozliczą.

 10. Ketrzynski PIS totalnie się skompromitował wyrażając zgodę dla Ryszarda , żeby powołała niedoświadczonego w samorządzie Macieja na tak odpowiedzialne stanowisko.
  Dobrze , że Pan Zarecki jeszcze realnie patrzy ale reszta jego koleżanek i kolegów partyjnych dają się manipulować dla władzy z AS.

   1. Zarecki jako jedyny z koalicji nie głosował za podwyżką. Sprawdziłem w uchwałach wyniki głosowania. Reszta PiS to uszy stuli i głosuje jak Niedziółka każe.

 11. Ale w czym jest problem, nie rozumiem drodzy rodzice ? 500 + bierzecie to na zapłacenie za żłobek macie, państwo z naszych podatków dokłada Wam

  1. żeby i tobie się dobrał do portfela wtedy będziesz miała problem .500 plus jest na dziecko a nie na opłaty źlobka czy pieska itp itd.dostają dodatki z państwa a budynek jest nie tylko żłobków ale i przedszkola.

  2. Proszę mamy 500 plus bierze wiele mam siedzących na tyłku i żyjących tylko ze świadczeń więc matkę pracującą trzeba wspierać a nie podwyższać opłatę 300 procent ale po komentarzu widać że mama nie ma dziecka e przedszkolu to i problem nie dotyka

   1. Czytając te wypowiedzi nóż otwiera się w kieszeni. Wszędzie roszczenia : dajcie 500+, dajcie żłobek czy przedszkole za darmo.karta Kętrzyn ska… Mam 4 dzieci. Pracuję od zawsze. Dzieci chodziły do przedszkola. Gdy chorowały prosiłam sąsiadkę o opiekę, za którą płaciłam. Nikt mi niczego nie dał….

    1. Gdy Pani dzieci chodziły do przedszkola to płaciła Pani za jedno dziecko 1/3 swojej wypłaty? Wątpię… Czy do przedszkoli Pani dzieci państwo/miasto nie dopłacało? Również wątpię… Tylko teraz jak już ten problem Pani nie dotyczy to inni powinni już płacić takie kwoty?

 12. To ta uchwała powinna byc nieważna skoro stwierdził że jednak byky konsultacje… Dobrze że rodzice się zbuntowali. A miało być tak pięknie najważniejsze że dla biznesu podatki zmniejszyl

 13. Będzie pięknie jak Niedziółka nie będzie burmistrzem.
  Nie będzie spraw przegranych w sądzie.
  Nie będą ludzie zatrudniani z poza naszego miasta.
  Czy nikt z szeregów kętrzyńskiego PISu nie mógł byc v-ce burmistrzem miasta?

  1. Już raz jeden taki mowil ze będzie pięknie gdy Niedziolka zostanie Starostą a potem zmienil zdanie bo chyba im przeszkadzał w robieniu interesów? Dwa lata obiecywali ze znowu będzie im pięknie. Odwołali i było przez moment pięknie. A potem znowu im się nie udało. Teraz znowu szczuja że będzie im pięknie. Nie chcemy tego ich pięknego.

   1. Pani Biała proszę zrozumieć że Niedziółka to tylko taka gorsza wersja tej osoby, która go zrobiła starostą.
    Proszę zrozumieć że większość ludzi w naszym mieście to tacy, którzy nie oszukują i nie zdradzają.
    My nie chcemy podwyżek odpadów, żłobków… My chcemy normalnie żyć.

   2. Po pierwsze: obowiązkiem rodziców jest zapewnienie dziecku opieki i warunków do rozwoju,;
    Po drugie : władze mają wspierać rodziców, po trzecie : masz dzieci, masz obowiązki.

 14. ” Maciej z Willowej” – Rysiek robi swoje przy poparciu czołowych działaczy PISu którzy są przy sterze.
  Niech zapytają na dole członków z PISu to powiedzą jak jest rzeczywiście.
  Dlaczego z PISu nie ma zastępcy burmistrza tylko z poza i to w dodatku z poza Ketrzyna?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *