SROKOWO: Drzewo spadło na samochód w Sińcu [AKTUALIZACJA] – Magna Masuria

SROKOWO: Drzewo spadło na samochód w Sińcu [AKTUALIZACJA]

0

fot. nadesłane

Około godziny 15:00 w miejscowości Siniec – gmina Srokowo – jak podaje platforma WM-998 doszło do niebezpiecznego zdarzenia. Na samochód osobowy spadł konar drzewa. Na miejscu pracowali strażacy ochotnicy ze Srokowa oraz dwie jednostki Straży Pożarnej z Kętrzyna.

[AKTUALIZACJA]

O dużym szczęściu może mówić kierująca samochodem osobowym, na który przewróciło się drzewo. Do losowego zdarzenia, związanego z wichurami doszło w sobotę (19.02.2022)  kilka minut po godz. 15:00 w miejscowości Siniec w gm. Srokowo.

Oficer dyżurny kętrzyńskich policjantów otrzymał zgłoszenie z treści którego wynikało, że na pojazd spadło drzewo i jedna osoba jest poszkodowana. Na miejsce natychmiast zostały wysłane służby ratunkowe. Będący na miejscu policjanci ustalili, że na samochód marki Lexus, którym kierowała 23-letnia mieszkanka powiatu węgorzewskiego przewróciło się przydrożne drzewo.

Kierująca zdążyła położyć się na siedzenia i dzięki tej reakcji nie odniosła poważniejszych obrażeń i o własnych siłach wydostała się z pojazdu. Funkcjonariusze  z uwagi na powstałe uszkodzenia pojazdu zatrzymali dowód rejestracyjny.    

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *