SROKOWO: Konkurs ,,Równać Szanse – Małe Granty” dla młodzieży z Gminy Srokowo – Magna Masuria

SROKOWO: Konkurs ,,Równać Szanse – Małe Granty” dla młodzieży z Gminy Srokowo

0

Władze Gminy Srokowo za pośrednictwem portalu społecznościowego Facebook poinformowały o możliwości udziału w programie „Równać Szanse”. Celem tego programu jest wyrównywanie szans młodych ludzi z małych miejscowości na start w dorosłe życie. Młodzież, by zrealizować projekt podejmuje współpracę z lokalnymi podmiotami takimi jak: stowarzyszenia, biblioteka, Gminny Ośrodek Kultury, Ochotnicza Straż Pożarna lub może działać samodzielnie korzystając ze wsparcia ekspertów. Program jest skierowany do osób młodych w wieku od 13 do 19 roku życia

W tym konkursie można otrzymać dofinansowanie maksymalnie do 8 500 zł na pięciomiesięczny projekt realizowany od 1 września 2021 r. do 31 stycznia 2022 r. Istotnym elementem jest stworzenie i realizacja projektu przez osoby młode. Uczestnicy obierają wspólny cel, który chcą osiągnąć. W drodze do jego osiągnięcia uczą się planowania i współpracy w grupie. Nawiązują nowe znajomości, istnieje możliwość rozwinięcia swojej pasji i zainteresowań oraz sprawdzenia się w nowych sytuacjach.

Zainteresowanych udziałem w Konkursie Grantowym „Równać Szanse” serdecznie zaprasza Gmina Srokowo. Chęć uczestnictwa można zgłaszać za pomocą platformy Facebook, dzwoniąc na numer: 89 754-45-29 lub pisząc na adres e-mail: promocja@gminasrokowo.pl. Termin zgłoszeń trwa do 18 maja br. Do godziny 15:00.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *