KĘTRZYN: Redaktor Tygodnika pobił mieszkańca Kętrzyna! POLICJA POTWIERDZA ZDARZENIE! – Magna Masuria

KĘTRZYN: Redaktor Tygodnika pobił mieszkańca Kętrzyna! POLICJA POTWIERDZA ZDARZENIE!

6

Do niecodziennej sytuacji doszło we wtorek, 11 maja br., na osiedlu mieszkaniowym przy ul. Jaśminowej 4 w Kętrzynie. Z informacji przekazanych przez policję dowiedzieliśmy się, że doszło do próby pobicia i upokorzenia jednego z mieszkańców Kętrzyna przez napastnika, którym okazał się redaktor naczelny Tygodnika Rober M.

Z ustalonych informacji oraz relacji naocznych świadków dowiedzieliśmy się, że redaktor naczelny zaatakował mieszkańca Kętrzyna za to, że ten zwrócił mu uwagę, aby go nie obrażał w miejscu publicznym.

Mieszkańcy bloków przy ul. Jaśminowej 4 i 6 również potwierdzają wersję zdarzeń osoby pokrzywdzonej oraz to, czego dowiedzieliśmy się od kętrzyńskiej policji. Niektórzy mieszkańcy, chcący zachować anonimowość mówią, że to nie pierwsze takie zachowanie Roberta M. gdzie publicznie ubliżał pokrzywdzonemu. Wcześniej jednak kończyło się na wyzwiskach. 11 maja doszło jednak do rękoczynu.

Całą sprawę będziemy monitorować i uważnie obserwować. Mamy nadzieję, że pokrzywdzony mieszkaniec złoży zawiadomienie do odpowiednich organów, a nadpobudliwy redaktor Tygodnika zostanie należycie ukarany. Zwróciliśmy się również do Komendy Powiatowej Policji w Kętrzynie o szczegółowe zbadanie sprawy, bo nie może tak być, że osoba bezkarnie może sobie kogoś pobić i nie ponieść kary za ten czyn. Do sprawy wrócimy wkrótce.

6 thoughts on “KĘTRZYN: Redaktor Tygodnika pobił mieszkańca Kętrzyna! POLICJA POTWIERDZA ZDARZENIE!

  1. Ten człowiek uważa się w Kętrzynie za osobę nie do ruszenia ponad prawem.
    Już nie wystarczyło obrażać ludzi na łamach brukowca, że dopuszcza sie do rękoczynów?

  2. Szanowny Panie Redaktorze! Zwracam Pańską uwagę na komentarze, typu „do wora z nim” Tego typu wpisy dotyczące konkretnych osób są nawoływaniem do przestępstwa i zgodnie z prawem powinny być przez Pana blokowane.
    Zachęcam komentujących do szacunku i większej życzliwości.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *