Z OSTATNIEJ CHWILI: Redaktor Tygodnika przyznaje się do ataku! – Magna Masuria

Z OSTATNIEJ CHWILI: Redaktor Tygodnika przyznaje się do ataku!

22

Poranny artykuł dotyczący sytuacji, jaka miała miejsce 11 maja na ul. Jaśminowej sprawiła oburzenie wśród mieszkańców Kętrzyna i nie tylko. Również doczekaliśmy się oświadczenia redaktora Tygodnika, Roberta M., które jest pełne insynuacji i pomówień pod moim adresem, a w komentarzach leci już fala hejtu. Cieszy mnie taka reakcja i daje kolejne powody do walki przed Wymiarem Sprawiedliwości w walce o prawdę.

Robert M. poza insynuowaniem rzekomych powiązań politycznych, rzekomych prowokacji, rzekomego atakowania przeze mnie członków jego rodziny, w tekście padają bardzo ważne słowa dla pokrzywdzonego: „[PRZYZNAŁEM SIĘ] ja do tego, że go za to uderzyłem”. Jest to przyznanie się de facto do winy, czyli regulowanego kodeksem karnym czynu naruszenia nietykalności cielesnej – art. 217 kk.

Nie będę dalej komentował tej sprawy, bo nie ma sensu zniżać się do tak bezczelnego poziomu redaktora Tygodnika K., który uwielbia wycieczki personalne, insynuacje i oskarżanie innych tylko nie siebie. Zapraszam do skomentowania tej sprawy i wyrażenia opinii na ten temat. Proszę również o kulturę wypowiedzi w komentarzach, nie zniżajmy się do poziomu hejterów z Tygodnika.  

22 thoughts on “Z OSTATNIEJ CHWILI: Redaktor Tygodnika przyznaje się do ataku!

 1. Poziom dziennikarstwa Majchrzaka spada jak coraz bardziej w dół. Człowiek bez honoru, zasłaniający się kobietami, wiecznie pokrzywdzony, chyba z jakimś urazem psychicznym, bo jak przechodzi obok kogoś to sypie bluzgami, a potem płacz, ze ktoś go pociśnie artykułem. Cieszę się, ze pan Kacper Jędrzejczak nie wystraszył się tego bandziora i wyznaczył granicę prawdziwego dziennikarstwa. Ten artykuł pokazał, ze można wyjść na wyższy poziom i zaprowadzić sensowna dyskusję. Dziwię się dlaczego Majchrzak pozwał pana do sądu skoro wszystko co robi to naciąganie prawdy, szkalowanie mieszkańców i niszczenie przeciwników politycznych obecnej władzy. Oto cały Majchrzak.

 2. Ten człowiek raczej ma już chyba samych wrogów przez swoje postępowanie .Bardzo mnie dziwi,że władze naszej Gminy podjęły z nim współpracę zważywszy na to ile mieszkańców naszej Gminy obraził po swojej pseudo kadencji Dyrektora Domu Kultury. O wiele lepszym rozwiązaniem dla promocji Gminy mogła by być współpraca nawet z Panem Wojciechem z Gazety Ketrzyńskiej niż z tym pseudo „Pudelkiem” może w końcu niektórzy przejrzą na oczy

 3. Obawiam się, że nie przejrzą, bo: „Kia parofiestro, tia parofio”.

 4. Pan pseudo” redaktor ” wystawił już artykuł, że został opluty i w tej sytuacji musiał kogoś uderzyć 😂😂dziecinada sam już nie wie jak się wyrobić z zaistniałej sytuacji 😂😂

 5. Pan pseudo” redaktor ” wystawił już artykuł, że został opluty i w tej sytuacji musiał kogoś uderzyć 😂😂dziecinada sam już nie wie jak się wybrobić z zaistniałej sytuacji 😂😂

  1. [komentarz usunięty ze względu na homofobię i atakowanie środowisk LGBT]

 6. Pan pseudo redaktor wystawił już artykuł w którym mówi,że został opluty i chyba dlatego musiał kogoś uderzyć 😂moim zdaniem za swoje postepowania wobec innych powinien przyzwyczaić swoją świadomość do tego że będzie opluwany przez normalne społeczeństwo za to co robi. 🙂

 7. Generalnie uważam iż Pani Wójt Marta Kamińska nie jest złą osobą, ale podczas promocji swojej osoby przed wyborami otoczyła się niestety tak toksyczną osobą jak Pan Robert ,może coś z nim podpisała jakieś umowy i może sama tego żałuje nie mi to oceniać, oby wszystkie samorządy przejrzaly na oczy jak Gmina Srokowo 👍💪

  1. Ja także uważam, że pani Kamińska mogłaby być niezłym wójtem. Problem jednak w tym, że została wypromowana przez ludzi żywiący się nienawiścią do Kozyry i ludzi w jakimś stopniu z nim związanymi. Nie wiadomo czy Kamińska do czegoś się zobowiązała ale chyba coś może być na rzeczy. Od tych ludzi będzie się bardzo ciężko „wyzwolić”. W tej sytuacji powoli traci sympatię jaką zyskała przed wyborami i szybko „zyskuje” coraz więcej przeciwników. Jezeli tylko trafi się sensowny kontrkandydat przegra wybory.

 8. Myślę że temat bujki jest ważki jednak nie widzę aby Pan Redaktor w jakikolwiek sposób prubował napiętnować władze KTBSU a szczególnie osobę kierownika za mobbing i szykany na pracownikach.

 9. Niestety przykre ,ale prawdziwe sąsiedzie.Mieszkamy od dawna blisko siebie ,ale Pana zachowania w nigdy nie zostawiało nic miłego .W kilku słowach ,beszczelny , arogancki ,czekający na ukłon w swoją stronę i dzień dobry .Żona Pana Roberta to samo ,zachowują się jakby całe osiedle było ich .

 10. Bardzo odpowiedzialna decyzja Pana Wójta gminy Srokowo , że zrezygnował z promocji u „Majchera”.
  Teraz się okazało jaki jest „Majcher” w rzeczywistości.

 11. Spodziewałam sie po panu redaktorze Robercie większej kultury. Jest starszy od pana Ariela, bardziej doświadczony. Jednak nIe napisał (a powinien jeżeli relacjonuje fakty), co odpowiedział na zaczepke słowną, po której został opluty. Niestety, redaktor przekroczył granice kodeksu karnego i może odpowiadać z oskarżenia prywatnego. Jak tego uniknąć? Musi przeprosic pana Ariela

  Art. 158. [Bójka i pobicie]
  § 1.
  Kto bierze udział w bójce lub pobiciu, w którym naraża się człowieka na bezpośrednie niebezpieczeństwo utraty życia albo nastąpienie skutku określonego w art. 156 § 1 lub w art. 157 § 1,
  podlega karze pozbawienia wolności do lat 3.

  § 2.
  Jeżeli następstwem bójki lub pobicia jest ciężki uszczerbek na zdrowiu człowieka, sprawca
  podlega karze pozbawienia wolności od 6 miesięcy do lat 8.

  § 3.
  Jeżeli następstwem bójki lub pobicia jest śmierć człowieka, sprawca
  podlega karze pozbawienia wolności od roku do lat 10.

  (Ten e-mail wpisałam na portalu tygodnika ketrzyńskiego. Mimo że nie ma nic obraźliwego majchak go nie opublikował i dlatego wpisuję go tutaj)

 12. W końcu człowiek który tak wielu ludzi skrzywdził sam się doigrał i stanie przed oblicze Sądu.

 13. Niech ktoś się zapyta Pana redaktora co zrobił z rakotwórczym eternitem który ściągnął z dachu obory która rozebrał w Suchawie bo nikt tego w gminie nie chce sprawdzić a wszyscy wiedzą że wrzucił go do szamba a potem zasypał ziemia żeby nikt nie widział.

  1. No to teraz już muszą sprawdzić ponieważ, jeżeli to jest prawda, narażą się na współodpowiedzialność.

 14. Wychodzi na to że Starosta bezmyślnie wydaje pieniądze ponieważ droga z Czernik do Wopławek jest bardzo mało uczęszczana. Poklasku z tego nie będzie A środki można lepiej spożytkować choćby drogę do Owczarni czy wjazd do Kwiedziny. Trzeba pokazywać jak włodarz powiatu gospodaruje publicznymi pieniędzmi.

 15. o moralności redaktora, świadczy brak opłat dla Wspólnoty przy ulicy Traugutta 7 i życie na koszt innych

 16. Redaktor RM powinien odpowiedzieć za dopuszczanie na swojej stronie internetowej komentarzy prowadzących do podżegania do nienawiści. Dla mnie to jest niedopuszczalne i powinno być złożone zawiadomienie o możliwości popełnienia przestępstwa w tym zakresie. Tylko ciekawe czy Pan RM sam nie wypisuje tych kometarzy. Ot tak na marginesie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *