SROKOWO: Morderstwo podczas rodzinnej imprezy! – Magna Masuria

obrazek poglądowy

Podczas rodzinnej imprezy u jednej z rodzin na terenie Srokowa doszło do śmiertelnego pobicia mężczyzny. Zdarzenie to miało miejsce w nocy z 24 na 25 lutego br., a powodem pobicia miała być sprzeczka pomiędzy ojcem, a synem. Według naszego źródła informacji ze zwykłej sprzeczki obaj mężczyźni przeszli do rękoczynów. W wyniku pobicia zmarł starszy mężczyzna.

Przybyła na miejsce policja zatrzymała młodszego mężczyznę wraz z partnerką oraz matką. Szczegóły wyjaśniają śledczy. Więcej szczegółów wkrótce.

5 thoughts on “SROKOWO: Morderstwo podczas rodzinnej imprezy!

  1. Serek odjebał,starzy całe życie go utrzymywali,matka nawet rentę alkoholową załatwiła jak w GOPS robiła, to się synek odwdzięczył,Edek też nie był bez winy,alkoholik, w domu zadymiarz,nie raz Halinka z pizdami pod okiem chodziła,a i ona nie bez winy,też lubi wychylać,w GOPS afery robiła,na byłej komendzie w srokowie też się działo…. Wielka kierowniczka była GOPS a w domu gorsza patologia jak ci co im pomocy z GOPS udzielała,…..

    1. To ona z tego wszystkiego najgorsza. Pan Edek był w pożądku. Ona nachlana chodziła i było słychać cały czas sjak się tam wydzieta na niego

    2. Pisać takie ohydztwa w tak trudnym momencie dla pani Haliny może tylko najgorsza kanalia .Pamiętaj że karma wraca i to szybciej niż się spodziewasz.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *