Stand-up Rycerz: Brudzewski & Dąbrowski [RESZEL] – Magna Masuria

20 lutego w Miejskim Ośrodku Kultury w Reszlu odbędzie się Stand-up Rycerz, na którym wystąpi Maciej Brudzewski z Olsztyna oraz Kuba Dąbrowski z Gdańska. Wstęp bezpłatny za okazaniem specjalnych biletów – więcej informacji wkrótce na fanpage Stand-up Rycerz.

Bardzo się cieszę, że znów możemy spotkać się na reszelskiej scenie stand-up comedy. Pomimo wielu przeciwności znaleźliśmy sposób aby zorganizować dla was wydarzenie, które z pewnością zapewni nam świetną rozrywkę – czytamy w zapowiedzi reszelskiego wydarzenia komediowego.

Kto wystąpi 20 lutego na reszelskiej scenie?

MACIEJ BRUDZEWSKI (Olsztyn)

Tym razem zaprezentują dla nas swój 4 program komediowy „Skok na strach”! W nowym materiale Maciek wyciąga na wierzch ludzkie lęki, obawy, paranoje aktualnego świata i bezlitośnie je wyśmiewa. Poznasz mnóstwo ciekawych postaci, znajdziesz się w sytuacjach co najmniej zwariowanych, by po chwili zorientować się, że wszystkie te historie w mniejszym lub większym stopniu są właśnie o Tobie.

KUBA DĄBROWSKI (Gdańsk)

Komik z Podkońc – obecnie mieszka w Gdańsku. Obserwuje wszystko i wszystkich. Potem to zapomina i na podstawie tego tworzy materiał. Lubi rzucić czasem coś bardzo obrzydliwego, robaczywego, chociaż preferuje grzeczniejszą formę komedii. W swoim programie poruszy tematy podróży, samochodów, bycia singlem oraz imprez z braćmi. Miłośnik wideł.

Więcej informacji wkrótce.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *