Starosta może, a Dyrektor PUP nie może? [ZAPOWIEDŹ] – Magna Masuria

DZIWI nas zachowanie Dyrektora Powiatowego Urzędu Pracy w Kętrzynie, Grzegorza Prokopa, który nie chce ujawnić informacji ile odbył delegacji i wyjazdów służbowych w okresie od 1 stycznia 2018 roku do dnia 31 lipca 2020 roku. Zadziwiające w tym wszystkim jest fakt, że jego przełożony, Starosta Kętrzyński – Michał Kochanowski, odpowiedział na te same pytania nie tworząc problemu.

Zwróciliśmy się zatem do Starosty Kętrzyńskiego, Michała Kochanowskiego, o natychmiastowe wyjaśnienie sprawy i poruszenia tego na najbliższej Sesji Rady Powiatu. Również mamy nadzieję, że nasz wniosek trafi do Komisji Rewizyjnej.

O tym i o innych szczegółach związanych z działaniami podjętymi wobec braku informacji do Grzegorza Prokopa poinformujemy w najbliższy piątek. Serdecznie zapraszam.

11 thoughts on “Starosta może, a Dyrektor PUP nie może? [ZAPOWIEDŹ]

 1. Wiadomo kolesiostwo z jednej partii.
  Rodzina na swoim do czasu.
  Może prawdziwy elektorat PISu sie obudzi i przejrzy na oczy co młodzi wyczyniają.

 2. …powiem Wam, że stanowisko dyrektora w tym urzędzie, to najlepsza fucha ze wszystkich jakie są w Starostwie…
  Najwyższe zarobki (nawet wyższe niż Starosty (tak mówi miasto), praktycznie żadnej kontroli i ta władza absolutna nad maluczkimi petentami i załogą… PIS gwarantuje stały dopływ bezrobotnych, nic tylko czekać w spokoju na emeryturkę delektując się nowym autem – jestem zazdrosny.

 3. Bezpośrednio Pan Prokop podlega Zarządowi Powiatu przez Zarząd jest zatrudniony.
  O ile Zarząd nie przywoła Pana Prokopa do porządku to sprawa powinna stanąć na Radzie Powiatu.
  A Zarząd jeżeli by taka sytuacja zaistniała powinien w takim wypadku wyciągnąć surowe konsekwencje w stosunku do Pana Prokopa i tyle.

 4. Zarząd nie przywoła do porządu bo Grzegorz panuje nad Zarządem. Tak było i jest.
  Proszę spojrzeć wstecz. Lewica rządziła a Grzegorz dalej na stanowisku.

 5. Czyżby priorytetem redakcji były sprawy osób które na nowo układaja się z obecną władza powiatu lub miasta? I za nic sobie robią poprzednie odmienne zdanie? Większość materiału jest takim osobom poświęcone. A to Prokop a to przedszkolanka kto jeszcze był na widelcu?

 6. Bardzo dobrze,że ten portal pisze na takie czy inne tematy .
  Bo Samorząd to My to nasze środki, które składamy w postaci różnych podatkow.
  W konkurencji to co nie pasuje obecnym rządzącym czy Miastem ,czy Powiatem jest zdejmowanie ze strony
  TK.

 7. Zobacz kto jest w tej komisji zanim narobisz ludziom nadziei na wyciagniecie odpowiedzialności lub czegokolwiek. Ciekawe czy komisja lub rada w Barcianch sprawdzi tamten układ?

 8. O jaką Komisję chodzi?,oraz o jaki układ bo jest kilka!?
  W Barcianach trzeba się przygotować do referendum,albo już na następne wybory Samorządowe.

  1. W Barcianach o śmieci. Najpierw podwyżka bez przyjrzenia się co generuje ZGK koszty zewnętrzne, a prawdopodobnie najem pojemników i pojazdu od prywaciarza. Ponadto wieloletnie już odpuszczanie przez ZGK przetargu w straży granicznej w Barcianach który od lat wygrywa ten sam prywaciarz. Trzeba być idiotą aby nie mieć podejrzeń że to nie przypadek.

 9. Przecież zona p. Prokopa tym wszystkim rządzi, czy p. Starosta nie ma nic do powiedzenia ? myślę ze powinien to przemysleć , przecież jest człowiekiem rozsądnym czy nie?……..

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *