18 kwietnia 2021

info-Kętrzyn24

Najważniejsze informacje z ziemi kętrzyńskiej

Szeryf to marka tworzona na kętrzyńskich spotach

Szeryf, fot. Kuna

Obecnie największy potencjał widzę w ziomalu o ksywie szeryf – mówił dla nas przed rokiem Amadi w wywiadzie przed inicjatywą charytatywną “Rap dla Kingi”. Później na tym koncercie zobaczyliśmy potencjał młodego rapera, który porwał tłumy przed sceną. Dziś porozmawiamy z nim o nim, jego przemyśleniach i tym, co tworzy. Luźna rozmowa o rapie – serdecznie zapraszam.

Redaktor: Można powiedzieć, że na scenie hip-hopowej dopiero raczkujesz. Jesteś młodą osobą – hobbistycznym artystą. Jakie było twoje pierwsze wspomnienie z rapem i co to było?

Szeryf: Pierwsze skojarzenie z rapem to 50 Cent i Akon lecący na MTV jak byłem mały i grupa ludzi która żyje z pasji goniąc marzenia. To dla mnie hip-hop, to po prostu się czuję albo nie.

Redaktor: We wcześniejszej rozmowie stwierdziłeś, że rap jest nieodłączną częścią twojego życia, a co cię skłoniło do nagrania pierwszego utworu?

Szeryf: Miałem strasznie dużo emocji i uczuć w sobie, szczególnie tych złych i słabych , które próbowały mnie ciągnąć na dół. Dlatego postanowiłem to wszystko z siebie wyrzucić i pokazać losowi, że nie ma racji i dam radę. Plus byłem przesiąknięty tą kulturą dlatego zrobiłem to w taki sposób.

Redaktor: Masz za sobą dwie płyty z podziemia – Betonowe Cienie oraz Agroturystyka Dzielnic. Powstały one w ciągu dwóch lat. Zacznijmy od Betonowych Cieni – jest to zbiór przemyśleń. Możesz rozwinąć tę myśl?

Szeryf: Betonowe Cienie to ważny moment, który mnie utwierdził w tym, że kocham to robić. Projekt powstał miej więcej tak, że poczułem czy zobaczyłem coś , napisałem, a potem zamknęliśmy się z moim braciakiem Kuną na tydzień w domu , nagraliśmy i przekminiliśmy wszystko na ten projekt autentycznie cały bity tydzień czystej zajawy, nagrywki, foty ogarnianie gości pamiętam ,że to był moje najlepsze ferie zimowe.

Redaktor: Czyli była to czysta hobbistyczna zajawka?

Szeryf: Dokładanie tak nagrywanie numerów myślenie nad forma przedstawienia materiału tak to wyglądało

Redaktor: Agroturystyka Dzielnic to mixtape. Dla laika co to może oznaczać?

Szeryf: Uznałem to za mixtape , ponieważ materiał jest różnorodny i o różnorodnej tematyce zlepek styli i emocji pomieszany , tym się kierowałem

Redaktor: Jaki był zamysł stworzenia Agroturystyki Dzielnic?

Szeryf: Chciałem pokazać, że się ”da” i że możne robić ciekawsze rzeczy w życiu niż picie piwa na ławce.

Redaktor: A co dokładnie skłoniło cię do nagrania Agroturystyki Dzielnic w takiej formie?

Szeryf: Bałagan emocji, który musiałem uporządkować, miałem chęć podzielić się tym z kimś.

Redaktor: Byłem na twoim koncercie podczas eventu charytatywnego „Rap dla Kingi”. Czy po tym evencie można było cię gdzieś dorwać na scenie czy masz w planach kolejne koncerty?

Szeryf: Szacuneczek, tak zagraliśmy jeszcze dwa koncerty. Jeden koncert mi przepadł z powodu wiadomej sytuacji na świecie, ale gdy wszystko się ogarnie mam zaproszenie na dwa wydarzenia plus sam planuje ogarnąć ciekawy performance w Kętrzynie.

Redaktor: Najważniejsze pytanie skąd pojawił się „szeryf”?

Szeryf: Ksywa wzięła się od mojego charakteru mój kumpel Gazu to wymyślił i się przyjęło szeryf to marka tworzona na kętrzyńskich spotach.

Redaktor: Po za rapem czym się zajmujesz i czy wiążesz z tym przyszłość?

Szeryf: Wiesz piszę maturę w tym roku, planuje pchać to jak najwyżej całym sobą.

Redaktor: Czy planujesz jak inni lokalni raperzy wyjechać do trójmiasta i próbować swoich sił na tamtejszej scenie?

Szeryf: Nie chcę się zamykać w ramach i szufladkach chce być wolny i chce robić rzeczy, które dla niektórych są nie do pomyślenia albo z góry by mnie spisywali na straty gdyby o nich usłyszeli.

Redaktor: Czy możemy się spodziewać czegoś nowego w twojej twórczości?

Szeryf: Myślę, że dopiero teraz odnajduję swoje ja w tym wszystkim i dopiero za jakiś czas będę w stanie przedstawić swoją oryginalną  wizje na to wszystko.

Redaktor: Kilka słów do czytelników info-Kętrzyn24.pl

Szeryf: Dziękuje za rozmowę , pozdrawiam wszystkich czytających oraz słuchaczy mojej muzy, pamiętajcie spełniajcie marzenia wszystko jest do zrobienia wystarczy trochę wiary szeryf fvck wrld dziękuję do usłyszenia!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *