Szeryf to marka tworzona na kętrzyńskich spotach – Magna Masuria

Szeryf to marka tworzona na kętrzyńskich spotach

0

Obecnie największy potencjał widzę w ziomalu o ksywie szeryf – mówił dla nas przed rokiem Amadi w wywiadzie przed inicjatywą charytatywną „Rap dla Kingi”. Później na tym koncercie zobaczyliśmy potencjał młodego rapera, który porwał tłumy przed sceną. Dziś porozmawiamy z nim o nim, jego przemyśleniach i tym, co tworzy. Luźna rozmowa o rapie – serdecznie zapraszam.

Redaktor: Można powiedzieć, że na scenie hip-hopowej dopiero raczkujesz. Jesteś młodą osobą – hobbistycznym artystą. Jakie było twoje pierwsze wspomnienie z rapem i co to było?

Szeryf: Pierwsze skojarzenie z rapem to 50 Cent i Akon lecący na MTV jak byłem mały i grupa ludzi która żyje z pasji goniąc marzenia. To dla mnie hip-hop, to po prostu się czuję albo nie.

Redaktor: We wcześniejszej rozmowie stwierdziłeś, że rap jest nieodłączną częścią twojego życia, a co cię skłoniło do nagrania pierwszego utworu?

Szeryf: Miałem strasznie dużo emocji i uczuć w sobie, szczególnie tych złych i słabych , które próbowały mnie ciągnąć na dół. Dlatego postanowiłem to wszystko z siebie wyrzucić i pokazać losowi, że nie ma racji i dam radę. Plus byłem przesiąknięty tą kulturą dlatego zrobiłem to w taki sposób.

Redaktor: Masz za sobą dwie płyty z podziemia – Betonowe Cienie oraz Agroturystyka Dzielnic. Powstały one w ciągu dwóch lat. Zacznijmy od Betonowych Cieni – jest to zbiór przemyśleń. Możesz rozwinąć tę myśl?

Szeryf: Betonowe Cienie to ważny moment, który mnie utwierdził w tym, że kocham to robić. Projekt powstał miej więcej tak, że poczułem czy zobaczyłem coś , napisałem, a potem zamknęliśmy się z moim braciakiem Kuną na tydzień w domu , nagraliśmy i przekminiliśmy wszystko na ten projekt autentycznie cały bity tydzień czystej zajawy, nagrywki, foty ogarnianie gości pamiętam ,że to był moje najlepsze ferie zimowe.

Redaktor: Czyli była to czysta hobbistyczna zajawka?

Szeryf: Dokładanie tak nagrywanie numerów myślenie nad forma przedstawienia materiału tak to wyglądało

Redaktor: Agroturystyka Dzielnic to mixtape. Dla laika co to może oznaczać?

Szeryf: Uznałem to za mixtape , ponieważ materiał jest różnorodny i o różnorodnej tematyce zlepek styli i emocji pomieszany , tym się kierowałem

Redaktor: Jaki był zamysł stworzenia Agroturystyki Dzielnic?

Szeryf: Chciałem pokazać, że się ”da” i że możne robić ciekawsze rzeczy w życiu niż picie piwa na ławce.

Redaktor: A co dokładnie skłoniło cię do nagrania Agroturystyki Dzielnic w takiej formie?

Szeryf: Bałagan emocji, który musiałem uporządkować, miałem chęć podzielić się tym z kimś.

Redaktor: Byłem na twoim koncercie podczas eventu charytatywnego „Rap dla Kingi”. Czy po tym evencie można było cię gdzieś dorwać na scenie czy masz w planach kolejne koncerty?

Szeryf: Szacuneczek, tak zagraliśmy jeszcze dwa koncerty. Jeden koncert mi przepadł z powodu wiadomej sytuacji na świecie, ale gdy wszystko się ogarnie mam zaproszenie na dwa wydarzenia plus sam planuje ogarnąć ciekawy performance w Kętrzynie.

Redaktor: Najważniejsze pytanie skąd pojawił się „szeryf”?

Szeryf: Ksywa wzięła się od mojego charakteru mój kumpel Gazu to wymyślił i się przyjęło szeryf to marka tworzona na kętrzyńskich spotach.

Redaktor: Po za rapem czym się zajmujesz i czy wiążesz z tym przyszłość?

Szeryf: Wiesz piszę maturę w tym roku, planuje pchać to jak najwyżej całym sobą.

Redaktor: Czy planujesz jak inni lokalni raperzy wyjechać do trójmiasta i próbować swoich sił na tamtejszej scenie?

Szeryf: Nie chcę się zamykać w ramach i szufladkach chce być wolny i chce robić rzeczy, które dla niektórych są nie do pomyślenia albo z góry by mnie spisywali na straty gdyby o nich usłyszeli.

Redaktor: Czy możemy się spodziewać czegoś nowego w twojej twórczości?

Szeryf: Myślę, że dopiero teraz odnajduję swoje ja w tym wszystkim i dopiero za jakiś czas będę w stanie przedstawić swoją oryginalną  wizje na to wszystko.

Redaktor: Kilka słów do czytelników info-Kętrzyn24.pl

Szeryf: Dziękuje za rozmowę , pozdrawiam wszystkich czytających oraz słuchaczy mojej muzy, pamiętajcie spełniajcie marzenia wszystko jest do zrobienia wystarczy trochę wiary szeryf fvck wrld dziękuję do usłyszenia!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *