Tablet, który pomoże w rozwoju 13 – letniemu Krystianowi – Magna Masuria

Krystian urodził się z Zespołem Downa, od małego marzy o dużym tablecie, dzięki któremu będzie miał większe możliwości rozwoju. Oprócz tego będzie mógł zatopić się w świecie ulubionych gier i bajek.

Kiedy mama Krystiana była z nim w ciąży, okazało się, że jej synek ma zespół Downa. Rozwój chłopca od początku nie przebiegał prawidłowo. Dzisiaj Krystian praktycznie nie mówi i porozumiewa się głównie na migi. Z powodu słabego napięcia mięśniowego i choroby stawów, ma spore problemy z chodzeniem. Lekarze wykryli u niego także wadę serca.

Marzeniem 13 – letniego Krystiana jest bardzo duży tablet. Takie urządzenie da mu szeroki wachlarz możliwości wspomagania rozwoju, a także pozwoli zatopić się w świecie ulubionych gier i bajek. Chłopiec uczy się w szkole z internatem, dlatego tablet nie tylko umili mu czas spędzany z dala od domu, ale także umożliwi kontakt z bliskimi w chwilach, kiedy ogarnie go tęsknota.

Link do zbiórki znajduje się tutaj

Zbiórka prowadzona jest przez Fundację Dziecięca Fantazja, która jest Organizacją Pożytku Publicznego, której celem jest wnoszenie radości w życie dzieci nieuleczalnie chorych i zmagających się z chorobami zagrażającymi życiu poprzez spełnianie ich najskrytszych marzeń i fantazji.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *