Terror w KTBS? [OPINIA] – Magna Masuria

Nie chce nam się wierzyć w historie, jakie opowiadają nam zwyczajni mieszkańcy Kętrzyna, a które dotyczą KTBS-u. Konflikt już tak bardzo eskaluje, że wypływa poza mury siedziby spółki. Czytając prywatne wiadomości, słuchając tych mieszkańców zastanawiam się czy to, aby nie poszło za daleko, lecz nie mogę przemilczeć tej sprawy. Trzeba podzielić się nią z większym gronem osób. Nie można pozwolić, żeby ta sprawa, jak wiele innych, została zamieciona pod dywan.

Konflikt dotyczy bezpośrednio Prezesa KTBS-u Andrzeja M. oraz pracowników spółki miejskiej, o czym informowaliśmy już we wcześniejszych materiałach prasowych. Jakie jest zarzewie konfliktu? Powstanie związku zawodowego „Solidarność” w KTBS-e i próba jego zniszczenia przez obecnego prezesa. Sprawa oparła się nawet o interwencję Józefa Dzikiego, przewodniczącego warmińsko-mazurskiego oddziału NZSS „Solidarność”. Sprawa ta również pojawiła się przed Radą Miejską. Jednak gdzie w tym wszystkim burmistrz Niedziółka? Cisza. Stoi z boku i możliwe, że nie widzi trwającego terroru w spółce miejskiej. Nie interweniuje, milczy.

Dochodzą również nas informacje, że sprawą zainteresowała się Prokuratura oraz Państwowa Inspekcja Pracy. Wystosowaliśmy odpowiednie pisma z pytaniami o potwierdzenie tych informacji i przedstawienie wstępnych szczegółów, co tak naprawdę dzieje się w Kętrzyńskim TBS-e. Czy rzeczywiście można mówić o wielkiej klęsce prawa i przymknięciu oka na niszczenie ludzi? Czy burmistrz Niedziółka oślepł już całkowicie na krzywdę poniekąd swoich pracowników? Czy burmistrz Niedziółka boi się Prezesa Andrzeja M.? Co Andrzej M. na burmistrza Niedziółkę, że jest „nietykalny” w KTBS-e? Mamy jedynie domysły, którymi nie możemy się podzielić, ale warto zadać sobie samemu te pytanie. Zapraszam do komentowania z rozwagą.

132 thoughts on “Terror w KTBS? [OPINIA]

 1. RN nie zna się na ludziach. Na kogo on stawia? Spójrzcie na kierowników jednostek i prezesów spółek, których postawił RN. NIEPOROZUMIENIE. To samo w urzędzie, ludzi, których sobie sprowadził i postawił na najwyższych stanowiskach nie mieli żadnego przygotowania zawodowego, żadnego stażu, nigdy nie zajmowali stanowisk kierowniczych. Z-ca, burmistrza była sekretarz od raportu o stanie miasta, skarbnik, dyrektor Cuw. Pan Michalski oddał przysługę i za nią dostał nagrodę, a że nie ma żadnej wiedzy o zarządzaniu nieruchomościami? A ze nie ma kompetencji menadzerskich ? A jakie to ma znaczenie? Burmistrz nie takimi kategoriami myśli stawiając ludzi na stanowiskach. Najważniejsze aby przeciwnik Hecmana. Michalski to jedno, współczuć ludziom, a co robi dyrektor mosir z ludźmi, temu też warto się przyjrzeć. Mierni, ale przeciwnicy Hecmana . To się liczy i takich się dołącza do koryta.

  1. Ryszard Niedziółka robił tak jak piszesz w innych firmach jak prezesował w Philipsie czy w Ostrołęce lub w Starostwie Powiatowym w Kętrzynie. Wg. Ryszarda Henryka najlepszy pracownik to mierny ale wierny. Dlatego już nie jest managerem ani starostą. Poznali się na nim. Nic się nie nauczył. Kadencji burmistrza niestety ale nie dotrwa do końca. Referendum zbliża się. Mieszkańcy mają go dość.

 2. Ludzi, których utożsaamial z poprzednikiem aktualny burmistrz szybko i bez skrupułów się pozbył, dyrektor Kck, dyrektor sp 1, kierownik sds, prezesi komunalnika, komec, lub zdegradowal – skarbnik, sekretarz, itp. A wobec tego prezesa i innych, ktorych sobie sprowadzil ma tyle zrozumienia. Dziwne? A może burmistrz mógłby to rozdwojenie jażni wytłumaczyć????

 3. Niestety, burmistrz jest zakładnikiem układu od ponad dwóch lat istniejącego w Kętrzynie. To syn milicjanta, Arkadiusz K. rozdaje karty i ustawia ludzi na stanowiskach. Tak naprawdę, to Książek trzęsie tym miastem i razem z Wróblem chcą jak najwięcej wycisnąć kasy z budżetu miasta Kętrzyna. Prezes spółdzielni przy biernym zaangażowaniu członków spółdzielni, aby go odwołać ze stanowiska i który ciągle robi i zaskakuje spółdzielców podwyżkami, czuje się bezkarny. Tylko siła i wiara spółdzielców w odwołanie Książka z funkcji prezesa uzdrowi spółdzielnię i przerwie oddziaływanie tego pana na działanie burmistrza miasta Kętrzyn. A tak, malowany teść i zięć oraz córcia Michalskiego realizują plan czystek w KTBS Kętrzyn.

 4. Polemika z Obcym: Burmistrz ma władze ten uklad rozbić. Niech zwolni Wrobla i odwoła Michalskiego. Usunie dwie wtyki Arkadiusza K. Proste, prawda? Ale czy dla burmistrza wykonalne?

 5. Za wszystko zle, co się dzieje w mieście, w urzędzie, w spółkach, w jednostkach miasta odpowiada burmistrz. Ma władzę, niech ja sprawuje. A on co zrobił, oddał władzę dla Wróbla. dla siostrzenicy- byłej skarbnicy, dla Michalskiego, dla Cycana , dla Niemca i kilku innych. No i rządzą i trzęsą miastem. Robią układy i ciągną kasę i tyle zostanie po tym burmistrzu z nazwy.

  1. Pana Michalskiego należy odwołać jeżeli nie radzi sobie w KTBS.
   Proszę nie powoływać się na to iż Solidarna Polska ,której czlonkiem jest Michalski udzieliła poparcia w wyborach Samorządowych Panu Niedziolce ,bo jakie znaczenie na mapie politycznej Kętrzyna ma ta partia.

   1. Taką, że większość stanowią osoby które odeszły z Kętrzyńskiego PiS-u + trochę osób z łapanki którym również obiecano posadki/pracę, choć nie wszyscy skorzystali i część obeszła się smakiem.

   2. Co za bzdura! Pan Michalski jako jedyny człowiek potrafi SŁUCHAĆ. Nie jest obojętny na potrzeby ludzi, z każdej możliwej strony pomaga rozwiązać problem. Absolutnie nie potrafię się z tym zgodzić, odpowiedni człowiek ma odpowiednim miejscu. Osoba, która ma wiele empatii w sobie, nie stawia siebie wyżej ponad 'zwykłego szaraka’. Autor albo jest stronniczy albo niedoinformowany.

 6. Burmistrz z nazwy. Ktoś madry kiedys stwierdził: Każdą dupę można posadzić na tronie, ale nie każda głowa jest godna korony.

 7. Panie Wyborco Niedziółki zapomniał Pan o prezesie Krsinskim z komecu i prezesie Popławskim w wodociągów z tą oddana władza. Oni też tam robią co chcą zwłaszcza ten z komecu. Poza tym teraz w urzędzie władzę przejęla nowa sekretarz i skarbniczka. Teraz będzie lepiej……

 8. Ćwierkają wróbelki, że siostrzenica burmistrza jest głównym doradcą burmistrza, dostała podobno etat doradcy finansowego burmistrza. Nic się nie zmieniło w urzędzie. Dalej rządzi z-ca i była skarbniczka. Nowa skarbniczka mówią, że młoda dziewczyna, musi posprzątać po byłej i nie wiadomo, czy stara da jej niezależność. Pewnie będzie od roboty. Rządzić będzie stara z zacisza gabinetu

 9. Jest to najgorszy prezes w dziejach KTBSu. Brak doświadczenia w zarządzaniu nieruchomościami, brak umiejętności w zarządzaniu kadrami. Ale w przypadku Michalskiego jest to nieosiągalne. Bo kim był Andrzej Michalski? On prowadził szkolenia bhp, zajmował się w urzędzie miasta sprawami „wojskowymi” i zarządzaniem kryzysowym oraz swego czasu prowadził zakład szewski czyli był szewcem. Ot cały Andrzej Michalski, a i angażował się politycznie, ale ani razu mieszkańcy miasta czy powiatu nie wybrali go na radnego. Współczuję Paniom pracującym w Ktbsie i mam nadzieję, że ten cały Michalski zwany prezesem zostanie szybko usunięty ze stanowiska. Już sama praca administratorki, czy pracownika w dziale związanym z remontami jest pracą bardzo ciężką. Umiejętność współpracy i po prostu dobrego traktowania pracowników przez kierownictwo to podstawa Panie Andrzeju Michalski. Myślę, że już niedługo sprawy poruszone w artykule i inne zostaną wyjaśnione przez inne niezależne organy.

 10. Wszyscy piszecie o wszystkim tylko nie o tym co trzeba. O znęcanie się nad pracownikami, gdzie Rada, gdzie Radni, gdzie PiS. Ich człowiek, nie wstyd wam. Być może popieranie człowieka, który niebawem będzie skazany i nic.
  Gratulacje dla władz PiS u , że tolerują i akceptują obecność takiego człowieka pełnego wrogości i nienawiści z działaniami SB UB. Masakra
  Wyborco to wiedzą dla Ciebie na kogo w przyszłości nie głosować. Wychodzi na to, że i RN jest tylko prowizorką i nie ma głosu, tylko kasę bierze

 11. Czy w końcu rozliczą Michalskiego za jazdy samochodem słuzbowym czy tylko takie tam mydlenie oczu dla mieszkanców.
  Czy Michalski zostanie pociągniety do odpowiedzialności służbowej przez Niedziółkę?

 12. Należy jasno powiedzieć to co robi „malowany prezes ” Michalski to nic innego jak mobbing związkowy i pracowniczy którym powinna zająć się prokuratura ale nie kętrzyńska która niestety jest za pan brat z osobami które usadziły szewca na tym stanowisku lecz olsztyńska na której będzie trudno wymusić odkręcenie tematu.

 13. Może nowy członek Rady Nadzorczej /Pan Prokop/ będzie miał świeże spojrzenie na sytuację panująca w spółce. Trzeba liczyć na to że jako człowiek „dobrej władzy” zrozumie sytuację pracowników spółki i rozwiąż skutecznie PROBLEM. Oby mu się to powiodło !!!

 14. Brawo pracownicy.Trzymam za Was kciuki, fajne z Was babki. Jestem mieszkańcem wspólnoty zarządzanej przez Was i uważam, że jesteście świetne. Z jedną z Pań księgowych współpracuję i polecam, pełen profesjonalizm, A co tam się dzieje wiem, współczuję i trzymam kciuki. Myślę, że wcześniej czy pużniej sprawiedliwość zatriumfuje. Daj może. Gratulacje dla Radnych za odwagę na sesji, grunt to się nie bać, za to bierzecie Naszą kasę.

 15. Dla tchórza Przewodniczącego RM stanowcze mówimy NIE. Daj boże dla miermoctwa , że jest to ostatnia kadencja.Nikt już z moich bliższych znajomych nic dobrego o tym człowieku powiedzieć nie jest w stanie, układowiec, rozmienił się na drobne popierając kolesia, wstyd Panie Rafale. Szkoda, ze wszyscy na przesunie się poznali A Pan jeszcze rękę złu podaje.

 16. ” ANDRZEJU, NIE IDŹ TĄ DROGĄ” Na co to tobie?, na chwilę przed emeryturką robisz wszystko by zostawić po sobie smród, a ludzie będą wytykać Cię palcami. Czy warto tak postępować z ludźmi? Nie słuchaj bliskich którzy Tobą manipulują. Oni będą musieli się stąd ewakuować gdyż władza nie jest dana na zawsze, a Ty zostaniesz w otoczeniu tych osób co ich gnębiłeś. POMYŚL

 17. Fakt, myślą za niego inni… Strach w tej sytuacji pomyśleć co by było jakby ANDRZEJU zaczął myśleć samodzielnie.

 18. Każdy układ polityczny to jedna wielka walka. Jedni walczą z drugimi a ludzie na szarym końcu. Kogo obchodzą ludzie, po co ta ściema. PiS walczy z AS em a cierpią na tym mieszkańcy. Czy nikt z Was tego nie widzi. Pieprzą o tabletach, kto lansuje się przemawiając, inni nic nie mówią tylko kasę biorą, a Wy dziewczyny, w dupie Was wszyscy mają. Halo Radni,. Gdzie wygadany Duczek, gdzie Toruński. Wszyscy latają do kościoła, modlą się do kogo pytam…. Pomóżcie ludziom, którzy pracują i płacą podatki w Kętrzynie. Niedługo to i KTBS roz….., wspólnoty poodchodzą do prywatnych właścicieli i nie będzie już miejsca dla żadnego prezesika. Dziwię się tylko Burmistrzowi bo lepsze zdanie miałem o tym człowieku i chyba Staroście ,że w swoich szeregach toleruje taką szuj.. Pogońcie go , bo i sami przez niego się poróżnicie, a i wyborcy wystawią wam laurkę

 19. Jest Pan nowym członkiem Rady Nadzorczej KTBS w Kętrzynie. Może Pan doprowadzi do odwołania Andrzeja Michalskiego ?

  1. No Grzegorzu Prokopie, jeśli zasiadasz w Radzie Nadzorczej Spółki KTBS to jesteś zobowiązany do wyjaśnienia sprawy Michalskiego Andrzeja prezesa. PIP nie może się mylić, Józef Dziki – przewodniczący Związku Solidarność również. W sumie jak pamiętam to Michalski twój wróg. A więc Grzegorz liczymy na ciebie. Nie daj czterech liter. To prosta sprawa. Jesteś z pisu i radnym ta funkcja do czegoś zobowiązuje. Pokaż że jesteś dla mieszkańców i pracowników KTBSu.

 20. No chyba żarcik Pan/Pani sprzedała. Sam się umoczył i kolegę kopać będzie. Niech Ci pracownicy nagłośnią sprawę dalej, bo tu zaraz i prokuratura będzie kręciła z nimi lody. Niech nikomu nie wieżą. Patrząc na Ziobrę to tylko takich prezesików w partii mają. Niech może do niego napiszą , taki prawy i uczciwy niech zadziała

 21. do kibica
  to prawda w gąszczu politycznych układów zupełnie zapomniano o zwykłych ludziach, dla których ta władza miała działać obiecując dobre zmiany. Wstyd patrzeć co teraz pokazują, jak rządzą. Żenujące zachowanie i zamiatanie spraw pod dywan.
  Ale bądźmy dobrej myśli bo prawda i tak na koniec zwycięży. Trzymam kciuki za was pracownicy KTBS u. Nie dajcie się. W tych chorych czasach trzeba mieć odwagę żeby walczyć o swoje i Wy ją macie. Nie daliście się zmanipulować i zastraszyć. Brawo. Aby inni… szczególnie władza naszego grajdołka … umiała wziąć z Was przykład.

 22. a co z wsparciem Radnego Nowaka? Coś pomógł, czy tylko pogadał. Miał jakieś przebicie? Ktoś? coś? Czy rada nie ma nic do gadania

 23. Jak już wcześniej pisałem nie można wierzyć politykom. Rada powinna składać się ze społeczników i może tylko Szymkiewicz by została, no i Zarecki. może jeszcze Sapiński, choć człowieka tego teraz poznałem z transmisji A reszta ? To My decydujemy kogo wybieramy, szkoda tyko ,że ordynację zmieniono i nie ma okręgów jednomandatowych ? Panu MItrosowi, Szymańskiemu, MIckiewiczowi i paru innym radnym bezradnym stanowcze NIE
  Czytając te wpisy , wszyscy rozkminili kto z kim, a układ ludzi bez honoru trwa,
  Jak to moja babia mówi, honor, bóg ojczyzna to dzisiaj puste słowa , a nie jak za jej czasów.

 24. W dwóch Radach Nadzorczych ,Radny Samorządu Województwa, Dyrektor Powiatowego Urzędu Pracy.
  Godna podziwu mobilność i pazerność.

 25. Zróbcie w końcu z nim porządek. Panie Burmistrzu, ściągnie Pan w końcu te klapki z oczu. Chyba najwyższy czas coś zadziałać

 26. Michalsk odejdź z honorem!
  Skrzywdził cie ten , który cie tak wysoko postawił. Chyba liczyłeś na Anetkę i Arkadiusza ze bedą cie prowadzili za raczke. Ale to nie działa.

  Panowie z układu, dajcie panu Michalskiemu ciepła posadke, bez władzy nad ludźmi i niech człowiek dozimuje do emerytury.

  Chyba, że Michalski dostanie wyrok, to wtedy będzie musiał wrócić do zawodu wyuczonego.
  Robiąc buty, raczej nikogo nie skrzywdzi .Do tego pewnie się prezes nadaje. Nie wiem, nie korzystałem z usług.

  Trzeba było kleić buty, a nie pchać się do władzy.

  1. Nikt nikomu nie zrobi takiej krzywdy jak człowiek sam sobie.Mi bo nie szkoda , od lat wyczuł, knuł, ludzie tylko z tego bo znają, no i z tego ile to on ma szkół, A wiedza poszła w las.

 27. Zeby tylko nie przyszedł z układu kolejny psychopata/nieudacznik. Dość ludzi z układu, dość rozdawnictwo stołków, dosyć ludzi z nadania. Niech w końcu kompetencje decydują. Czy w tym mieście są ludzie mądrzy, którzy chcieliby wziąć odpowiedzialność za to miasto i poprowadzić je w dobrym kierunku?????
  Rybą psuje się od głowy.
  Od głowy mieszkańcy Kętrzyna trzeba zatem zacząć.

 28. metoda stara jak świat, coś napisać ogólnikowo,ubrac w słowa i czekać na efekt, a może Panowie konkrety, tragedia,dramat, szczegóły tego dramatu w KTBS, rady, daj Pan spokój i element stały szewc, to to jest ten dramat,
  przeczytał Pan prywatne wiadomości i napisał Pan dramat, ludzie do Pana piszą, Pan wie, grupka ludzi wie a reszta pisze komentarze ogólnikowe, dla poklasku,zaistnienia, melduje się Pan Redaktor

 29. Andrzej do odważnych świat należy! Jak potrafisz gnębić ludzi to daj przykład i sam siebie zlinczuj.

 30. Znam tę sprawę oraz i wcześniejsze podobne gdzie oczernia się ludzi którzy objęli stanowiska publiczne. Ludzie którzy stracili owe stanowiska kopią dołki i zrobią wszystko aby oczerniać i próbują zdyskredytować obecnego prezesa. Od wieków tak było, jest i zapewne będzie. Wg mnie nowy prezes chce w końcu może zrobić nowy porządek i dlatego innym to się nie podoba i robią wszystko aby go oczerniać a przy okazji może uda się odzyskać utracone stanowiska i ponownie dorwać się do władzy… Przyszedł czas na nowe i trzeba dać czas dla nowego prezesa, a czas pokaże kto miał rację

    1. Do ja. Zgadzam się z twoją opinią. Jaki terror jaki mobbing. Ci ludzie chyba na prawdę nie wiedzą co to mobbing. Jakby mieli pracować i na co dzien wysłuchiwać wyzwisk i poniżeń ze strony pracodawcy to wtdy zmienili by zdanie o prezesie. Wiem to z własnego podwórka 7 lat mobbingu i tam na prawdę nikt nie poniósł konsekwencji. A ja każdemu życzę takiego prezesa miłego , przyjaznego ludziom i z tego co wiem pracownikom.

 31. W związku z powyższym artykułem informuję, że na listopadowej sesji wydałem oświadczenie apelując do Burmistrza i Rady Nadzorczej o podjęcie działań likwidujących tą sytuację kryzysową. W dniu 15 grudnia otrzymałem odpowiedź, z którego wynika, że burmistrz nie podejmie jakichkolwiek działań, bo właściwa, w jego ocenie, jest w tej sprawie Inspekcja Pracy. To prawda, ale jednym z kreatorów kandydata na prezesa jest burmistrz, pełniący funkcję właścicielskie wobec spółki i w mojej ocenie obowiązkiem jest podjęcie wszelkich możliwych działań, by zażegnać istniejący kryzys. W tej sprawie mam tylko wsparcie pana radnego Zareckiego. Oświadczenie w tej sprawie oraz odpowiedź burmistrza przekaże redakcji.

  1. Nie mogę uwierzyć, że takiej odpowiedzi udzielił Panu Nowakowi ,Burmistrz Niedziolka przecież to jest infantylizm wtórny.
   Tak jak Pan Radny Nowak zauważył zgodnie z Kodeksem Handlowym Burmistrz pełni w Spolce z 100% udziałem Gminy funkcję Zgromadzenia Wspólników ,czyli jest najwyższym organem władzy w Spółce.

 32. Wiadomo , że Pan radny Nowak wieloletni samorządowiec wie jak konkretnie zadziałać i dać przykład innym radnym.
  A przede wszystkim uzdrowić sytuację kadrową w TBSie. Żeby ludzie mogi spokojnie pracować.
  Panie radny Nowak życzę Panu zdowia i wytrwałości w Radzie Miasta.

 33. A czy radni podzielają działanie Pana Nowaka czy tylko pobierają dietę bez podatku?.
  Radni opamietajcie się.
  Oto jest pytanie panie i panowie radni?
  Wyborcy wkrótce was rozliczą!

 34. moja wspólnota już uchwałę na wyjście przygotowała i wypadamy, jak mają kasę na h… wie jakie nagrody dla swoich to nie będą moich dzielili i tyle.
  Nie obchodzi mnie kto z kim i za ile , nas już nie będzie tam więc see you , bay nie z nami przewały i durne uśniechy z tekstami, że administratorki pracują 24 godz. i można zawsze zadzwonić, spróbujcie, powodzenia życzę.
  Trzeba wiedzieć co się prezesie do ludzi mówi, baranów już nie ma……….

 35. Burza w szklance wody a co takiego stało ? Terror a gdzie są jakieś dowody ? jedna pani drugiej pani powiedziała .
  Nie jestem fanem ” dobrej zmiany ” ale jak radni pisu z Wałbrzycha słusznie zauważyli ” Tacy sami ludzie jesteśmy jak ci w PO czy SLD, niczym się nie różnimy i każdy jest pazerny, każdy by coś chciał, tylko różnimy się szefami, ” Ten był akurat szewcem a co szewc nie może być prezesem ? może a kwalifikacje ? . A jakie kwalifikacje ma wieczny prezes w kapeluszu . Tak jak w filmie ” mój mąż ma zawód dyrektor ”
  Szkoda myślałem , ze Pan Niedziółka będzie lepszym gospodarzem ale ten mnie też zawiódl

 36. U Michalskiego wychodzą niestety niespełnione do tej pory ambicje. Działa w myśl zasady „albo się będą bali albo się będą śmiali”.Ale sam nie znaczyłby nic. Nie rozumiem natomiast ludzi, którzy mu w tym pomagają. Co osiągną?Ten sam mizerny poziom? Wstydźcie się. Sprzedać się za uśmiech „prezesa”.

 37. Znam sytuację panującą w KTBS i stwierdzam,iż te całe,,zamieszanie * to pomówienie i próba zepsucia obecnemu prezesowi reputacji,tylko dlatego, że nowy prezes chce rozwalić panujący tam stary układ.Nie podoba się to innym ,dlatego tak demonizują, proste!Robią wszystko ,by powrócić do rządzenia spółką(bo co niektórym się urwało)Czas zweryfikuje …

 38. Do powyższego wpisu.
  To pewnie żart?
  Przecież Michalski też jest z układu a więc jaki ma rozbic układ?

 39. jeżeli sprawa jest w prokuraturze to zaczekajmy, jeżeli jest tak jak Pan Redaktor przedstawia to nik tego nie zamiecie,nie wiem czy dalsza eskalacja coś jeszcze zmieni, zbytnia natarczywość nie pomaga nikomu a może zaszkodzić, każdemu

 40. Brawooo, czas pokaże. Pomówienia w prokuraturze to chyba nie żart, ale zgadzam się pokaże ale bez naszej wspólnoty

 41. Michalski jak by miał honor to zrezygnował z funkcji do czasu wyjasnienia.
  Gdy zostanie oczyszczony z zarzutów oraz rozliczony z wyjazdów samochodem służbowym i będzie nie winny , wówczas Niedziółka może ponownie powołać na funkcję
  Będzie to czysto i przejrzyście dla wyjaśnienia sprawy.

 42. Nie rozumiem tej nagonki. Czy horrorem jest zakaz wychodzenia z pracy o dowolnej godzinie bez zgody i wiedzy przełożonych, czy horrorem jest że przełożony chce ukrucić samowolę w firmie i rozbija grupę która trzymała władzę w zakładzie. Moim zdaniem jest to celowe nadmuchiwanie problemu które wiąże się z zdyskredytowaniem prezesem.

  1. Najbardziej samowolny to jest szanowny prezes. Robił co chce, jeżdził samochodem służbowym po zakupy , gnębił ludzi, którzy zawiazali zwiazek zawodowy. Niech że sobą zrobi porządek. Niech też zajmie się pracą merytoryczną, a nie tylko plotkami i pogawedkami z lizusami.

   1. Nieprawdą jest że Prezes chce zniszczyć KTBS bo jak przyszedł to były długi a po roku jego pracy o ile wiem długów nie ma a nawet są zyski.

  2. To proszę ukarać, od tego jest kodeks pracy , a nie prokuratura i nie ma tu co rozumieć, nikt normalny nie leci do prokuratury za wychodzenie z pracy, do przedmowcy/czyni.Chyba lekko ktoś to bagatelizuje

  3. Co ty wiesz AnonimKętrzyn. Czy normalnością jest używanie samochodu służbowego do dojazdu do sklepu Lidl czy Tesco przez prezesa Andrzeja Michalskiego? Czy Pan Józef Dziki przewodniczący ZR w-M NSZZ Solidarności w Olsztynie oraz Władysław Zarecki Przewodniczący OR W-M NSZZ Solidarność Kętrzyn, którzy stanęli w obronie pracowników- kobiet, które były poniżane przy wykonywaniu swoich obowiązków służbowych mogą się mylić ? No raczej nie!!! Oni stanęli w obronie kobiet, poniżanych w swojej pracy przez przełożonych, pokazujących swoją wyższość i uprzedzenia. Niedziółka nic nie zrobił w tej sprawie. Ale mieszkańcy pokażą gdzie twoje miejsce. Tak jak radni swego czasu w starostwie. Taczka czeka!!!

 43. mieszkaniec
  tak właśnie
  Uważam ,że w każdym zakładzie pracy powinien obowiązywać kodeks etyki, pracownicy powinni być lojalni .Polityka nie powinna mieć miejsca w zakładzie pracy. Pewnie jest tam ktoś kto chce zająć miejsce p. Prezesa .

  1. No właśnie polityka nie powinna mieć miejsca w zakładzie pracy. Mobbing też nie powinien mieć miejsca w pracy. Dziewczyny nie poddawajcie się! Powodzenia!

  2. Michalski jest specem od polityki i tylko od polityki. Na zarzadzaniu nieruchomosci sie nie zna. Umiejętności w zarządzaniu ludźmi nie ma. Podejścia do ludzi nie ma. Za to umie ich poniżać, gnoić, zastraszyć. Etyki to niech nabędzie prezes, bo jemu jej najbardziej brakuje.

  3. Chętnych to chyba długo nie będzie po takiej reklamie. Poważny człowiek to chyba w tym układzie nie będzie pretendował na to stanowisko. Tak mi się wydaje. A co do polityki to się w pełni zgadzam, szefostwo powinno być bezpartyjne, bez żadnego układu, ale to marzenia.

 44. O widzę, że uruchomili się ludzie prezesa. Ciekawe czy tym razem również dostaną premię za wierność a nie za wykonywaną pracę. Prezesowi nie chodzi o merytoryczność pracowników ale o ich wierność i posłuszeństwo.To widać po ludziach, którzy zostali zatrudnieni za jego kadencji.

  1. To Andrzej Michalski sam może odpowiada. On to potrafi siedzieć i czytać komentarze. A żebyś dostał sraczki.

 45. Też tak uważam, że kodeks etyki powinien obowiązywać w pracy ale etyki a nie lojalności ..to dwie różne rzeczy. Jak można być lojalnym wobec pracodawcy, który nie przestrzega kodeksu etyki, który sam utworzył.

  1. Proszę pamiętać o nienormowanym czasie pracy Prezesa ,a pracownik to nie Prezes .Wyjście w godzianach pracy prywatne a służbowe to dwie różne sprawy.

 46. DO WSZYSTKICH. Tak naprawdę sprawa jest poważna, myślę że bardzo poważna. Jeżeli została zawiadomiona policja i materiał zostanie przekazany prokuraturze to należy jasno powiedzieć, że Przewodniczący Józef Dziki Regionu Warmińsko-Mazurskiego NSZZ „Solidarność” nie pozwoli zamieść tej sprawy pod dywan. Konsekwencje będą bolesne i niestety rzutujące na władzę w Kętrzynie która broni się zająć prawe i sprawiedliwe stanowisko. Właściciel spółki powinien zająć jak najszybciej stanowisko, gdyż w opinii społeczeństwa daje przyzwolenie na takie zarządzanie obecnej osobie sprawującej funkcje prezesa. Tak naprawdę od samego powołania na prezesa spółki Pan Michalski nie umiał stanąć na wysokości zadania. Jest strażnikiem który ma pilnować tajemnicy funkcjonowania spółki za czasów Arkadiusza K. Obecna władza przeminie, a kolejna być może nie powiązana z obecną i poprzednią doprowadzi do pewnych wyjaśnień i rozliczeń. Wtedy poznacie Państwo całą prawdę. Pozdrawiam.

 47. Szkoda że tej redakcji nie było gdy do władzy darował się w 2018r. kucharz. Byłoby o czym pisać możliwe że nawet na kilka odcinkow.

   1. Wystarczy popytać do kogo przychodzi od lat na ploty w ramach działalności spolecznej w starostwie i innych okollicznych urzędach a także w SM i skojarzyć co z z tej działalności wynika? Jaki wniosek kiedykolwiek przedłużył? Czym się zajął? Do jakich wniosków w swej działalności doszedl? Co społeczeństwo zyskało? Jakie są osiągnięcia tego radnego, poza prywatnym biznesem? I trop się pojawi sam. Proste.

 48. a ja napiszę coś pozytywnego, nie wszędzie jest źle, mój Prezes Cycan jest GIT facet, konkret gość. Dopierr…… się jak trzeba a i rękę poda i podziękuje gościu i premię na święta dostałem

  1. No wasz prezes to git facet, umie zarabiać pieniądze i się nieprzepracowywać. Miasto słono placi za odpady i sprzątanie, a Kętrzyn brudny zaniedbany. Śnieg lezy nieodśnieżony Dobrze zarobić i się nie przepracować. I o to chodzi😉. Git facet.

 49. Miałam kiedyś kontakt z człowiekiem, klasa . Tu posunięcie z wyborem trafione w punk. Pozdrawienia dla Pana Prezesa i wszystkiego dobrego w Nowym Roku, choć szkoda, że w tak kiepskim otoczeniu. Nie mniej jednak pomyślności.

 50. A moze chciałaby pani zatrudnić sie w ktbs na administratorkę i zostać członkiem związków.? Prezes zaprasza

  1. Jeśli do mnie to dziękuję , pracę mam i sama sobie jestem prezesem, póki głowę na karku mam. Z wyżej opisanym towarzystwem mi nie po drodze, pozdrawiam bez odbioru

 51. Jaki terror? JAKI MOBING ,że porządek chce zrobić. Pracownicy tam zatrudnieni w takim razie nie znają jak powinna wyglądać praca.

  1. Żeby zrobić porządek w firmie, trzeba miec porządek w głowie. Czlowiek, ktory stosuje wobec pracowników mobbing, zastraszenia, zwolnia z pracy za przynaleznosc do związków, zajmuje się szczuciem jednych przeciwko drugim, raczej porządku w głowie nie ma. Ten prezes pogrąża spółkę i zrobi bałagan, ja którego nie wiadomo, czy spółka się podniesie. A może komuś na tym zależy? Może któremu zarządcy nieruchomości, mającemu chrapkę na przejęcie wspólnot????

   1. Każdy głośno mówił w zakładzie że wcześniej nawet były przyprowadzane psy na cały dzień. To kiedy zakazał ze względu na bezpieczeństwo i higienę to wielka była obraza i terror, bo chce by praca była w normalnych warunkach.

 52. Pozdrawiam Pana Prezesa życzę wszystkiego dobrego.
  Ciężkie czasy a ludzie jak hieny sami nie wiedzą o co im chodzi o mobing czy o śnieg, że spadł i nie odśnieżają.

  1. ciężkie czasu to nadchodzą, gdyby ktoś z Państwa był łaskaw oglądać fakty a nie wiadomości i odrobinę znał się na gospodarce. Po budżecie miasta już widać. Tylko beneficjenci 500+ mają się dobrze

  2. Chodzi o burmistrza, który pozwala prezesikom na wszystko. Bał się ich wziąć za mordy, to oni wzięli go za mordę. I robią, co chcą. Cygan sprząta, odśnieża, odbiera odpady, kiedy mu się chce , a Michalski rozkłada Ktbs i traci wspólnoty. O to chodzi miła pani.

 53. Ja również pozdrawiam Pana Andrzeja. Odpowiedni człowiek na odpowiednim stanowisku, tyle w temacie! Dużo zdrowia życzę Panu i państwu bo ono dziś jest najważniejsze. A tak na marginesie-Terror? To chyba jakiś żart.

 54. Łatwo jest osądzać innych. Łatwo jest wyciągać brudy. Łatwo jest zniszczyć. Łatwo jest obrzucać obelgami. Zanim ocenisz popatrz w lustro. Kogo widzisz? Sam jesteś czysty? Zanim osądzisz zastanów się.

  1. Zobaczymy Jak twój prezes będzie się tłumaczył przed odpowiednimi organami. A ma przeciw sobie mnóstwo ludzi i pracowników, radnych, przewodniczących Solidarności. Pracownice nie kłamią. Jest źle w KTBSie, bardzo źle.

  2. Kiedy obecny rezes nastał to osobiście jeździł i szukał sponsorów w różnych firmach aby przekazywali bezplatnie narzędzia do pracy dla konserwatorów- właśnie u mnie w firmie był. Bez kupowania uposażył ich w elektryczne narzędzia aby mogli normalnie pracować. Czy to się komuś nie podoba że jest osobą operatywną i wymaga tego samego od pracowników. Zastanówcie się ludzie co piszecie bolatwo jest kogoś bezpodstawnie osądzić. A że kilku pracownikom nie podoba się obecny prezes to nie znaczy że wymyslony mobbing tam panuje. Pozdrawiam prezesa. Trzymam za pana kciuki.

   1. Dla Pani jest miły, dla pracowników mających odwagę, jest tyranem. Nic nowego. W historii były już takie typy. Proszę poczytać biografię H, S. Dla swoich bliskich i swoich zwierzaķow byli wspaniali, dla innych już tyle empatii nie mieli…

   2. Dla Pani jest miły, dla pracowników mających odwagę, jest tyranem. Nic nowego. W historii były już takie typy. Proszę poczytać biografię H, S. Dla swoich bliskich i swoich zwierzaķow byli wspaniali, dla innych już tyle empatii nie mieli…

 55. Nie wiadomo na jakim etapie jest sprawa w prokuraturze.Jeśli to mobing to sprawa jest poważna.Niedziółka wie co robi.Michalski jest chyba ziobrystą z Solidarnej Polski- koalicjanta Pisu.Drugi prezes z komecu to Krasiński wyrzucony z Psl później w partii Gowina i Wypija z Olsztyna.Koalicja Asa z Pisem choć ostatnio trzeszczy jest niezagrożona.W powiecie podobnie.Małżeństwo Lewandowskich (nie mylić z Robertem i Anną)zarabia całkiem nieźle ponad 200 tysięcy rocznie jak wynika z oświadczeń majątkowych.Także wszyscy mają się dobrze.A mała kłótnia w rodzinie zawsze może się zdarzyć.Szewc zabija szewca?Nie u nas.Pisowców ,Ziobrystów i Asowców w zasadzie ideowo dzieli wszystko.Ale awans Michalskiego jest jednak zaskakujący.Nie był wprawdzie pucybutem ale kariera prawdziwie amerykańska.A co tam u Ćwika?Redakcja niech napisze.

 56. .Ciężko pan pracował, żeby doczekać się takich komentarzy. Z ludźmi trzeba postępować po ludzku. Tak panu przeszkadzały te związki? Bo co, bo ograniczały ? Komuna za.nami, metody esbeckie również za.nami. Wspólnoty odchodzą, ludzi do pracy brak, a pan walczy z pracownikami. Gnębi ich , prześladuje, poniza. Nie nadaje się pan na to stanowisko. Trochę pokory

 57. Czy terrorem jest kiedy Prezes robi kontrolę czystości na wspólnotach i daje reprymendę tym którzy niewywiązują się ze swoich zadań ?
  Palisz – szkodzisz innym !. Pod takim hasłem Prezes chce wyeliminować pokątne palenie papierosów na terenie KTBS. Czy to jest terror?
  Ludzie opamiętajcie się. Łatwo jest skrzywdzić innego człowieka nie widząć co chce zrobić dobrego dla innych. Gdzie ten terror. To jest tylko bunt tych ,którym było dobrze za poprzedniej władzy.

  1. Sam plotkuje z lizusami przez całe dnie, niech lizusów skontroluje, niech ich pogoni do roboty i siebie nade wszystko. Takie kontrole i reprymendy mogą być bardzo skutecznymi narzędziami mobbingu i zastraszania i takim są w ręku prezesa. Michalski od wielu miesięcy ludzi to bylo dobrze, a teraz troche prawdy o sobie usłyszy, to juz żle?! Obiektywizmu i pani i prezesowi zycze.

  2. Dobrze ktoś zauważył , Prezes od palenia, trafna riposta, bo ważniejszych spraw już nie ma . Podstawą generowania zysków w spólce i zarządzania jest walka z paleniem, zaznaczam , że nie znam sprawy ale ktoś tu pier……głupoty. Stuknij się w czoło.

 58. Tak czytam i analizuję komentarze, dochodzę do wniosku jak mało niektórym osobom brakuje wyobraźni . Chyba nikt nie chciałby się znaleźć na miejscu tych osób które w tej chwili doświadczają życiowych dramatów i braku zrozumienia. Jak iść do pracy ?, gdzie człowiek od samego rana mierzy się z tak okrutnym podejściem pracodawcy do pracowników. Szanowni Państwo, atmosfera w pracy jest bardzo ważna i decyduje o sukcesie całej firmy na rynku. Siła w zarządzaniu nieruchomościami zależy od wspólnej pracy całego zespołu. Przy takich problemach pracowników, którzy są piętnowani i nagabywani przez pracodawcę i osoby sprzyjające prezesowi,/tzw. lizusy/, trudno jest osiągnąć sukces na rynku pracy. W jedności siła, rozbici i podzieleni skazani na porażkę. Uważam że trzeba siąść do stołu i zakopać ten rów niezgody i podziału póki jeszcze nie jest za późno, a sytuacja może wymknąć się spod kontroli. I CO WTEDY ???

  1. Trafne określenie brawo. Sytuacji przyglądam się od jakiegoś już czasu i mogę śmiało powiedzieć że cały ten artykuł i większość komentarzy ma tylko jeden kierunek, próba pomówienia i zdyskredytowania Pana Michalskiego.
   A już nawet końcowe komentarze zeszły na Prezesa Komunalnika. Tu piszą tylko sympatycy dawnego burmistrza i wylewają żale po porażce która spotkała ich guru

   1. Próba pomówienia i zdyskredytowania? Krzywdzi szeregowych pracowników i to oni się zaczeli bronić. Politycy, burmistrz, radni siedzą cicho, bo nie.maja interesu politycznego z usunięcia Michalskiego. Nadzieja w prokuraturze i sądzie. Może chociaż te instytucje pochylą się nad sprawa i wezmą w obronę pracownikow .

 59. Czy terrorem jest kiedy Prezes robi kontrolę czystości na wspólnotach i daje reprymendę tym którzy niewywiązują się ze swoich zadań ?
  Palisz – szkodzisz innym !. Pod takim hasłem Prezes chce wyeliminować pokątne palenie papierosów na terenie KTBS. Czy to jest terror?
  Ludzie opamiętajcie się. Łatwo jest skrzywdzić innego człowieka nie widząć co chce zrobić dobrego dla innych. Gdzie ten terror. To jest tylko bunt tych którym było dobrze za poprzedniej władzy.

  1. Sam plotkuje z lizusami przez całe dnie, niech lizusów skontroluje, niech ich pogoni do roboty i siebie nade wszystko. Takie kontrole i reprymendy mogą być bardzo skutecznymi narzędziami mobbingu i zastraszania i takim są w ręku prezesa. Michalski od wielu miesięcy krzywdzi ludzi, ktorzy odwazyli sie zalożyć zwiazki i bronic sie przed tyrania, to bylo dobrze, a teraz troche prawdy o sobie usłyszy, to juz żle?! Obiektywizmu i pani i prezesowi zycze.

 60. Panie Niedziółka na plakatach wyborczych pana widnieje 6 punktów które pan przed wyborami obiecał mieszkańcom zrealizować . To jest min.
  Pkt.1 Wsparcie dla lokalnego biznesu? Co zrobiono dotychczas? Proszę przedstawić.
  Pkt.2 Program dla seniorów. Co zrobione zostało?
  Pkt3. Budowa obwodnicy . Proszę przedstawić gdzie ma przebiegać ta obwodnica i czy została opracowana dokumentacja i czy zabezpieczono środki finansowe ?
  Pkt.4 Modernizacja sieci wodno-kanalizacyjnej miasta. Na jaki etapie jest modernizacja? Czy usuwanie bieżących awarii nazwa się modernizacją?
  Pkt.5 Mieszkania dla młodych rodzin – współpraca z SM Pionier. Czy chodzi o mieszkanie przy ulicy Mielcarskiego co było tyle szumu medialnego?
  Pkt.6 Przejrzystość / jawność działania samorządu . Na czym to ma polegać ? Na zatrudnianiu swoich kolesiów?

 61. Takie kontrole i reprymendy to skuteczne narzędzia mobbingu i zastraszania iw ręku prezesa. Michalski od wielu miesięcy krzywdzi ludzi, ktorzy odwazyli sie zalożyć zwiazki i bronic sie przed tyrania, to bylo dobrze, a teraz troche prawdy o sobie usłyszy, to juz żle?! Proszę poznać też opinie innych ludzi , bo lizusy prawdy Ci nie powiedzą.

 62. Wczoraj córka zadzwoniła do mnie, abym poczytała sobie te wpisy, gdyż niedawno jako seniorka dostałam od dzieci laptopa i z racji pandemii siedzę w domu i sobie poczytuję.
  Po raz pierwszy piszę na takim portalu, nigdy tego nie robiłam , ale to co tu się pisze przerosło mnie i jako człowiek nie związany już z żadną firmą jak też polityką podzielę się swoimi spostrzeżeniami.
  Moja córka pracowała w tej firmie i na szczęście już jest to historią. Dłuższy czas leczyła się, gdyż była wychowana, jest, na porządną, uczciwą kobietę (spokojną).Nie podoba mi się, to jak brzydko pisze się na jedną i drugą stronę, jak wypisuje się rzeczy , że ktoś wie, ktoś słyszał, ktoś ma wiedzę. A ja pytam skąd. Jak mojej córce było źle to nikt nie pomógł. Każdy udawał, że go to nie dotyczy. To jest niemoralne, nieetyczne po prostu nieludzkie. Dzisiaj żyjemy już spokojniej bo bezpośredni ani mojej córki ani naszej rodziny to nie dotyczy, ale wiemy, że jest tam dużo gorzej niż wszyscy tu się wypowiadają. W związku z tym, że córka będzie świadkiem w sprawie i niedługo będzie zeznawała, wiemy, że pierwsze przesłuchania już się zaczęły i kolorowo to nie wygląda. Proszę wiec wszystkich Państwa tu piszących o umiar w wypowiedziach, jeśli ktoś nie byl dotnięty tym problemem, lub go to nie dotyczy to niech odsunie się i jeśli nie ma odwagi pomóc to niech nie dobija. Kobiety kobietom. Władza nie jest dana na zawsze. Człowiekiem trzeba być całe życie .Trzeba wierzyć, że demokracja dała nam narzędzia w postaci sądu, prokuratury więc niech one rozstrzygają. Mój wpis proszę nie odbierać poltycznie ale też nie bagatelizować problemu, bo w życiu trzeba godnie sobie patrzeć w lustro, nauczyć jako matki godności swoich dzieci ale też umiejętności walki o słuszne sprawy choćby bolał. Ja tak swoją córkę wychowałam i doszłyśmy do wniosku, że praca w spółce to nic wielkiego i ważnego , żaden wielki prestiż by narażać swoje zdrowie na szwank. Wszystkich czytających pozdrawiam w ten piękny niedzielny poranek, życzę spokojnej niedzieli i mam nadzieję, że walka moja, mojego męża i naszej rodziny w czasach reżimu sprzed lat zatriumfuje, po to walczyliśmy, dla młodych, żeby dzisiaj wam było lżej.Wszystkiego dobrego

 63. Nieprawdą jest że Prezes chce zniszczyć KTBS bo jak przyszedł to były długi a po roku jego pracy o ile wiem długów nie ma a nawet są zyski.

 64. Wierzę w mądry rozsądek Niedziółki i podjęcie konkretnej decyzji w sprawie Michalskiego i problemów z KTBS oraz wyjazdów samochodem służbowym o którym to poruszał radny na sesji rady miasta Pan radny Nowak. A do czasu wyjaśnienia i w celu zabezpieczenia przed określenie prokuratorskie ‘mataczeniem” odwoła Michalskiego dla przejrzystości i uspokojenia panującej sytuacji w spółce.

 65. Terror, mobbing- ludzie o czym Wy piszecie. Nie jestem pracownikiem, ale znam sytuację tam panującą i nie ma mowy o żadnym mobbingu czy terroryzmie. To że Prezes ma inną wizję KTBS-u, czy to że chce rozbić wewnętrzny układ spółki to to jest mobbing?
  Bo jak Prezes zwraca uwagę pracownikowi, że bez wcześniejszej konsultacji z nim przyprowadza psa do pracy, czy prosi aby bez jego zgody pracownicy nie opuszczali zakładu pracy to jest mobbing?
  Napisać można wszystko tylko ile w tym prawdy?
  Znamy tylko jedną stronę konfliktu, a czas pokaże po czyjej stronie leży prawda. Najlepiej jest człowieka zmieszać z błotem. A to, że utrzymywał rodzinę prowadząc zakład szewski to rzeczywiście przestępstwo.
  Układy polityczne zawsze były, są i będą. To chyba normalne, że osoba piastująca stanowisko Burmistrza otacza się ludźmi zaufanymi. A przypomnijmy sobie jak było za czasów poprzedniego włodarza, aż z Olsztyna ściągnął swoich ludzi.
  Ludzie zanim zaczniemy kogoś oceniać dobrze by było poznać też drugą stronę.

  1. Dziwnym trafem podmiotem ataków i mobbingu są wyłącznie pracownicy wchodzący w skład związków zawodowych. Tych Pan prezes chce zdyscyplinować i kontrolować, naprawiać i reformować. Ci ktorzy mu przytakują nie wymagają zadnych korekt i tego układu nie trzeba rozbijać.
   Czy w ktbs jest miejsce wyłacznie dla poddańczej grupy załogi, czy tez również dla ciezko pracujacej, jednak odmiennie myslacej czesci zalogi? Zaproście mobbingowanych pracowników na sesję, niech opowiedzą, jaką sielankową atmosferę pracy im stwarza prezes. I nich się prezes wypowie patrząc w oczy swoim pracownikom skarżącym się na niego i poznamy dwie strony.

   1. A ci związkowcy to przypadkiem nie pohecmanowi fachowcy od szukania dziury w całym? Bo te wszystkie pseudoafery w mieście to wynik szukania haka podczas covidowego czasu wolnego.

    1. Dziury w całym???? To co nowa ekipa stworzyła kupy się nie trzyma . Spokojnie, zaczną się kontrole, to zobaczysz , ile dziur stworzyła dobra zmiana.

 66. Pewnie ma wizje jak rozkręci interes szewski!
  Bo doświadczenia zawodowego poza „szewcem” to nie ma , nawet jako były pracownik fizyczny w Stoczni Gdańskiej!
  Może redaktor ograniczy wpisy na portlau lizusów szewca? Bo nigdy prawdy sie nie dowiemy.
  Bo krążą wiadomości na mieście , że wszędzie ma swoich ludzi szewc nawet w info 24 ketrzyn.

 67. I po co ten życiorys Prezesa komu? zebrało się kilka Pań co przewala pracę jedna na drugą i szukają teraz ,że terror ,mobbing ,niech się wezmą do roboty to nie będą miały czasu na facebook w godzinach pracy.

 68. DO „REALISTA” A co to da „zaprosic na sesjię ” jak radni siedzą jak mysz pod miotłą.
  To tylko nie potrzebny stres dla pracowników.

 69. Znam człowieka i nie wierzę w to co piszą. Mobbing ,terror coś mi nie pasuje .Przyjacielski, pomocny .ALe z psem do pracy jak czytam to chyba żaden szef by się nie zgodził i zwrócił uwagę. Jeśli pracownik nie wie po co idzie do pracy to trzeba mu przypomnieć.

  1. A jakim psie mowa? Proszę nie spłycać tematu mobbingu, poniżania, gnębienia przełożonego nad pracownikami. Nie jesteśmy idiotami, żeby uwierzyć w bajkę, że na mobbing uskarza się właścicielka psa, która przyprowadzala go do pracy. To rozumiem, że poprzednik, to znaczy Arkadiusz na takie rzeczy pozwalał? Nie do wiary!

 70. Znam człowieka i nie wierzę w to co piszą. Mobbing ,terror coś mi nie pasuje .Przyjacielski, pomocny .ALe z psem do pracy jak czytam to chyba żaden szef by się nie zgodził i zwrócił uwagę. Jeśli pracownik nie wie po co idzie do pracy to trzeba mu przypomnieć.Pozdrawiam ,zyczę wszystkiego dobrego.

 71. Do Tych niedowiarków /lizusów/, myślicie Państwo że policja czy prokuratura będzie zajmowała się psem?, wychodzeniem z pracy?, paleniem papierosów?. Wiem, że gracie na emocjach, ale mleko się proszę Państwa wylało i ciężko będzie posprzątać jak tym zajmie się Państwowa Inspekcja Pracy. Gratuluję panu prezesowi, że posłuchał bliskich osób ze spółdzielni mieszkaniowej. Po co to PANU ???

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *