USZKODZONE 4 POJAZDY, HYDRANT I LATARNIA NA SZCZĘŚCIE BEZ OFIAR I OBRAŻEŃ – Magna Masuria

USZKODZONE 4 POJAZDY, HYDRANT I LATARNIA NA SZCZĘŚCIE BEZ OFIAR I OBRAŻEŃ

1

4 pojazdy, hydrant i słup oświetleniowy zostały uszkodzone przez 21-letniego kierowcę. Na szczęście pomimo groźnie wyglądającego zdarzenia nikt nie doznał obrażeń.

Do groźnie wyglądającego zdarzenia drogowego doszło wczoraj (05.08.2021) o godz. 16:00 na ul. Mickiewicza w Korszach. Z przekazanych informacji wynikało, że samochód osobowy uderzył w latarnię i zaczyna z niego się dymić. We wskazane miejsce natychmiast zostały wysłane służby ratunkowe. Będący na miejscu policjanci ustalili, że kierujący oplem mężczyzna jadąc ul. Mickiewicza nagle zaczął hamować, zjechał na przeciwległy pas ruchu gdzie początkowo zderzył się z pojazdem marki Honda, następnie uderzył w hydrant , później w słup oświetleniowy i w dwa pojazdy zaparkowane na parkingu przy jednym z supermarketów w Korszach. Na szczęście pomimo uszkodzonych pojazdów, zniszczonego hydrantu i lampy nikt w tym zdarzeniu nie odniósł obrażeń. 21-letni mieszkaniec Olsztyna był trzeźwy. Został on rozliczony w drodze postępowania mandatowego. Policjanci nałożyli na niego pół tysiąca mandatu.

1 thought on “USZKODZONE 4 POJAZDY, HYDRANT I LATARNIA NA SZCZĘŚCIE BEZ OFIAR I OBRAŻEŃ

  1. Jak 500zl? Stworzył bardzo duże zagrożenie dla pieszych i ruchu drogowego. Należy my odebrać prawo jazdy i skierować na kurs ponownie…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *