W Korszach mamy Komisarza! – Magna Masuria

W dniu wczorajszym, tj. 14-12-2021, po godzinie 20:00 w Biuletynie Informacji Publicznej Urzędu Gminy Korsze pojawiła się informacja o usunięciu stanowiska burmistrza Korsz oraz aktualizacja o powołaniu tymczasowego stanowiska burmistrza Korsz czyli komisarza. Komisarzem został Kazimierz Witczak, według nieoficjalnych źródeł mieszkaniec Barcian, osoba z ugrupowania obecnego wójta Barcian – Marty Kamińskiej, człowiek Solidarności.

Przypomnijmy, że 30 stycznia 2022 roku mieszkańcy Gminy Korsze zadecydują o wyborze nowego burmistrza w głosowaniu spowodowanym nagłą śmiercią śp. Ryszarda Ostrowskiego.

16 thoughts on “W Korszach mamy Komisarza!

  1. W latach 90 okrada sie dzieci z klubu Glks Jurand Barciany potem robi się wałek w Olsztynie idzie się pierdziec w pasiaki i takich ludzi wybiera się na komisarza jaki kraj tacy [usunięte przez administratora] ludzie rządzący szok wstyd żenada patologia PiS pomoc idiotom [usunięte przez administratora]

  2. Czas na zmiany w RADZIE MIASTA KÉTRZYN, obecna zmiana nic nie daje dla mieszkañców tylko dla Abramowicza,Torunskiego,Niedziweckiego,Szymanskiego i oczywißcie dla WRÓBLA.

  3. Ten kto nominował na te stanowisko tego PANA chyba z świnia na rozum się zamienił. Brawo dla Urządu Gminy Barciany, że nie dali dojść do władzy dla tego pana. Proszę obejrzeć sesje Barcianskie na YouTube z przed pandemii jak to na koniec swoje mądrości pan pokazuje.

  4. Witczak doprowadzil Klub Sportowy Jurand Barciany do upadku teraz i Korsze doprowadzi. Kto zna ten wie gorszego id..ty nie znam 😀😀😀😀😀

    1. Proszę sprawdzić życiorys tego człowieka , a potem popierać . Żenada , żenada aby taką osobę popierać

  5. Kazimierz Witczak to porażka, takimi ludźmi obsadza stanowisko? Wstyd dla PIS , zarządu PIS i rządów zapewne pana Rypiny, Węglarskiego? . Sprawdzał ktoś życiorys tego człowieka? Czy fakt, że należał do Solidarności ma być przepustką ? Brak myślenia , ale pazerność bierze górę , czy wiceburmistrz , zastępca nie był na tyle dobrą osobą?
    Panowie, panie z Pisu mam nadzieję, że jeszcze przyjdzie czas, że będzie się wstydzić tego co robicie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *