WAŻNY TEMAT: 27 maja z Kętrzyna zniknie TESCO – Magna Masuria

WAŻNY TEMAT: 27 maja z Kętrzyna zniknie TESCO

4

27 maja ruszają pierwsze sklepy Netto, które zmienią szyld  z Tesco. Kętrzyn znajduje się w pierwszej kolejności do zmiany szyldu z ponad 300 sklepów Tesco, które są zlokalizowane w całym kraju. W Netto Polska trwa obecnie proces transformacji 300 byłych marketów Tesco w ramach kompleksowego rozwoju sieci. Sieć planuje rebranding około sześciu sklepów tygodniowo.

Tesco w Kętrzynie zamyka się z dniem 27 maja, natomiast Netto otworzy się z dniem 26 sierpnia br. Według wcześniejszych nieoficjalnych informacji mówiło się o przekształceniu Tesco w hipermarket Kaufland. Podobne hipermarkety zlokalizowane są w Giżycku i Mrągowie.

Przypomnijmy, że po przejęciu polskich sklepów Tesco sieć Netto Polska rozpoczęła ukierunkowane poszukiwania nowego CEO. Przyszły dyrektor generalny będzie odpowiadał za całokształt działalności sieci, która w ciągu najbliższych 18 miesięcy podwoi swoją wielkość. Do czasu powołania nowego CEO, funkcję tę będzie tymczasowo sprawował wiceprezes wykonawczy Mark Nielsen, który jest członkiem Komitetu Wykonawczego Salling Group i w ostatnich ośmiu latach odpowiadał za odnoszącą sukces sieć hipermarketów Bilka w Danii.

4 thoughts on “WAŻNY TEMAT: 27 maja z Kętrzyna zniknie TESCO

  1. Akurat te nowe NETTO na Budowlanej będzie w środku wyglądać inaczej niż to na Rynkowej .Będzie w formacie 3.0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *