WAŻNY TEMAT: Kłótnia w „rodzinie” – Niemiec nie jest już dyrektorem MOSiR-u? – Magna Masuria

WAŻNY TEMAT: Kłótnia w „rodzinie” – Niemiec nie jest już dyrektorem MOSiR-u?

11

Osoby z najbliższego otoczenia Niedziółki przekazały redakcji info-Kętrzyn24.pl informacje o zmianie na stanowisku dyrektora Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Kętrzynie. Powodem tym miała być „ostra kłótnia” pomiędzy burmistrzem Niedziółką, a dyrektorem MOSiR-u Krzysztofem Niemcem. Nieoficjalnym powodem miało być brak angażowania dyrektora MOSiR w wydarzenia sportowe na terenie miasta, lecz zapewne w najbliższym czasie dowiemy z „tub propagandowych” jakie były „niby” powody.

Z informacji jakie udało nam się ustalić Krzysztof Niemiec obecnie przebywa na zwolnieniu lekarskim i nie wiadomo kiedy wróci do pracy. Dodatkowo jest już szykowana zmiana na stanowisku dyrektora MOSiR.

Warto wspomnieć, że Krzysztof Niemiec to jedna z najważniejszych postaci kampanii wyborczej Niedziółki. Działał i wspierał Niedziółkę w środowisku kętrzyńskiego Philipsa, a za zasługi w kampanii wyborczej został nagrodzony intratnym stanowiskiem. Warto również wspomnieć, że Krzysztof Niemiec będzie drugą najważniejszą osobą w Aktywnym Samorządzie, która zostanie mocno zdegradowana przez Niedziółkę. Pierwszą osobą była pani Daria Zecer, która zrobiła bardzo dobry wynik w wyborach samorządowych oraz promowała Aktywny Samorząd na różne sposoby.

11 thoughts on “WAŻNY TEMAT: Kłótnia w „rodzinie” – Niemiec nie jest już dyrektorem MOSiR-u?

 1. Swój do swego ciągnie. Taki Wróbel do Toruńskiego. Wiadomo, co ich łączy. Taki Niemiec do Niedziólki. Też wiadomo, co ich łączy. Pewnie Niedziółkę i Niemca podzielił Wróbel, bo jego z Niemcem niewiele łączy.

 2. Jak to, przy korycie, pełno złodziei i nieudaczników. Mądrych i uczciwych złodzieje i nieudacznicy już się pozbyli. I tak się jeszcze pokreci półtora roku, bo mamy takich radnych, jakich mamy. Ale to też będzie miało swój koniec. I jedenastka pójdzie w niechlubną pamięć.

 3. Nie żałuję ani Zecer, ani Niemca. To ludzie z nadania. Zero kompetencji. Tak jak i całą tą ekipa z Niedziółka i Wroblem na czele.

 4. Olenkowicz podobno ma być dyrektorem MOSiR-u We strostwie juz wiecej nie osiagnie i wyrobił sobie chody u Wróbla. Teraz chce władzy.

 5. No i domek z kart się sypie. Maciej wykorzystuje ostatnie chwile na promocję, bo wie że w Kętrzynie już kończy się żyła złota. A krwawy Ryszard chce jeszcze trochę porządzić przed przejściem na emeryturę. Ciekawe gdzie przykleją się ludzie Ryszarda w zbliżających się wyborach samorządowych?

  1. Jeżeli chodzi o pana Niemca to rzeczywiście dobry ,a nawet bardzo dobry ruch.
   Wydaję się, że trochę za późno to wyjątkowo niekompeteny człowiek.

  1. Ciekawa wynikła z tego historia i zagrał dla burmistrza po nosie! Niedługo o tym napiszemy, bo to sprawa pełna śmiechu i ukazująca niekompetencje obecnej władzy w Kętrzynie!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *