WAŻNY TEMAT: Niemiec nie jest już Dyrektorem MOSiR-u w Kętrzynie! – Magna Masuria

WAŻNY TEMAT: Niemiec nie jest już Dyrektorem MOSiR-u w Kętrzynie!

8

1 sierpnia na zarządzenie burmistrza Niedziółki odwołano z funkcji dyrektora MOSiR-u Krzysztofa Niemca, jedną z najważniejszych postaci kampanii wyborczej obecnego włodarza miasta. Jest to kolejna osoba odsunięta ze środowiska Niedziółki, która została odsunięta na boczny tor.

O końcu kariery Niemca pisaliśmy już trzy miesiące temu w artykule przedstawionym poniżej. Pytany wtedy przez radnych miejskich Wróbel na sesji rady miasta Kętrzyn dementował doniesienia redakcji info-Kętrzyn24.pl. Jak widać z biegiem czasu jego słowa okazały się nieprawdziwe.

Nieoficjalnym powodem odsunięcia Niemca ze stanowiska dyrektora Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji było brak zgody na dodatkowe zatrudnienia nominatów Niedziółki. Oficjalnie jak czytamy w jednej z niszowych gazet Niemiec powołany na kierownika ds. siatkówki i piłki ręcznej ma się skupić na rozwoju tych dyscyplin sportowych. Nieoficjalnie będzie pracować zdalnie, aby więcej nie pojawiał się na terenie MOSiR-u.

Aktualnie na stanowisko dyrektora MOSiR-u został powołany Krzysztof Krupienik.

8 thoughts on “WAŻNY TEMAT: Niemiec nie jest już Dyrektorem MOSiR-u w Kętrzynie!

 1. Ale cyrki, następny „sprzedawczyk”, który wije się wszędzie, najpierw chował się za plecami poprzednika burmistrza KH, potem znalazł oparcie w ramionach Mordasiewicza i innych temu podobnych, a teraz znalazł okazję, aby omamić obecnych włodarzy, tylko którego, domniemuję , że chodzi tu o „narcyzka”. Umie grać, znając tego pana , przecież stołek musi być obsadzony. Dlaczego nie słyszę o innym nowym nazwisku, przecież jest tylu ludzi młodych. Ciągle te same stare nazwiska, nic nowatorstwa, tylko, aż do znudzenia i obrzydliwości „bronić ich jak niepodległości” za podkładanie się wg życzeń „góry”. Obrzydliwe, można ten „kit” wciskać małolatom, a nie ludziom, którzy znają sprawy i wydarzenia od podszewki…. Czy to się kiedyś zmieni, nie sądzę, chyba, że zdarzy się cud.

 2. Jeżeli jest tak jak w jednym z wywiadów podkreśla Burmistrz Niedziółka iż chce nadać odpowiednią rangę sekcją(piłki siatkowej i ręcznej) to dobrze ,że bedzie w MOSiR Kętrzyn ktoś bezpośrednio odpowiedzialny za ich rozwój ( poza Trenerami )
  Proszę zwrócić uwagę na piłkę ręczną ,jeszcze nie tak dawno pisano o czterech wychowankach MOSiR Kętrzyn, którzy zostali mistrzami Polski w kat. juniorów mł.( występujac w MMTS Kwidzyn tj.Piotr Czepułkowski,Piotr Lewczyk, Paweł Lewczyk i Oskar Witczak)
  A 1 sierpnia 2022r. na stronach Polskiego Związku Piłki Ręcznej dowiadujemy,że Oskar Witczak został powołany do Kadry Narodowej(kat. jun.mł.)
  Świadczy to o tym iż w Ķętrzynie mamy bardzo duży potencjał w tej dyscyplinie sportu,a także dobrych szkoleniowców (p.p Cezary Tyszka,Kamil Roksela,Karol Niedziałkowski)

  1. Pan Burmistrz Niedziółka nie chce nadawać odpowiedniej rangi niczemu. Jeżeli chiał nadać odpowiednią rangę to mógł to uczynić już trzy lata temu.Pan Niedziólka chciał prawdopodobnie wymusić na dyrektorze MOSIR zatrudnienie dwóch ludzi. Jak widać pan K. Niemiec najnormalniej postawił się burmistrzowi i uznał, że nie są mu potrzebni. Możemy pana Niemca oceniać różnie, ale każdy, kto korzysta z basenu czy boisk widzi, że jest gospodarz. Czy pan Krupienik też się postawi burmistrzowi, zobaczymy.

 3. Niech Pan nie żartuje ,Krupienik i jego osiągnięcia, może kiedyś tak, ale nie teraz, kryje się aby dożyć do emerytury.

 4. Już gorszego wyboru nie mogło być. Warto może przy tej okazji byłoby się zająć strona finansową tej miejskiej struktury organizacyjnej. Wydaje mi się, że wyszłoby sporo ciekawych faktów. W normalnym samorządzie zajęłaby się tym Komisja Rewizyjna Rady Miejskiej, radni bądź media. Stawiam całą herbatę Chin przeciwko zgniłemu jajku, że nikt palcem nie kiwnie i wszystko będzie się toczyło tak jak dotychczas.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *