WAŻNY TEMAT: Niezgodne z prawem odwołanie Dyrektora Szkoły w Drogoszach – PRAWOMOCNY WYROK SĄDU! – Magna Masuria

WAŻNY TEMAT: Niezgodne z prawem odwołanie Dyrektora Szkoły w Drogoszach – PRAWOMOCNY WYROK SĄDU!

25

Jaka to była nagonka i próba zniszczenia człowieka w przestrzeni publicznej? Serie artykułów, które w sposób hejterski oczerniały w opinii publicznej byłą już Dyrektor Szkoły w Drogoszach, panią Ewę B. Dzisiaj dowiedzieliśmy się, że Sąd Okręgowy w Olsztynie podtrzymał stanowisko sędziego z Sądu Rejonowego w Kętrzynie, który stwierdził wydając wyrok, że doszło do niezgodnego z prawem odwołania pani Ewy B. ze stanowiska dyrektora szkoły. Teraz Szkoła w Drogoszach będzie musiała wypłacić odszkodowanie dla byłej dyrektor.

Również w publikacjach na innym portalu internetowym, który zrobił nagonkę na panią Ewę B. nie wspomniano o umorzeniu wszystkich postepowań przed Komisją Dyscyplinarną dla Nauczycieli przy Wojewodzie Warmińsko-Mazurskim. Skontaktowaliśmy się z jednym członków Komisji, który pracował przy wyjaśnianiu sprawy pani Ewy B.

Na etapie wyjaśniającym uznaliśmy skargi za pomówienia, argumentując je nieznajomością prawa i niechęcią osobistą skarżących – komentuje jeden z członków Komisji.

Również pod najnowszym artykułem na konkurencyjnej stronie autor pokusił się o hejterski atak publikując stare artykuły uderzające w panią Ewę B. oraz upubliczniając bez jej zgody wizerunek, co może wiązać się z konsekwencjami prawnymi.

W niedługim czasie opublikujemy uzasadnienia obu instancji Sądów w sprawie pani Ewy B.

25 thoughts on “WAŻNY TEMAT: Niezgodne z prawem odwołanie Dyrektora Szkoły w Drogoszach – PRAWOMOCNY WYROK SĄDU!

 1. w tygodniku hejter łysy Rob wali głową w ścianę bo jego wymyślona pupilka dostaje co chwilę po łapach. Do Pastrzewa nie ucieknie, chyba, że ukryje sie w kupie gruzu, który zostawił na szczerym polu. Nie ma gdzie juz robić wałków, więc w obrzydliwy sposób atakuje panią Ewę. Mam nadzieję, że to kres tej dennej gazetki i w końcu zobaczymy go za kratami.

  1. Ja jednak na na tym etapie postępowania postępowania oczekuję opini HJM. Panie Janie – Pan jawi się ekspertem od postępowania administracyjnego niech Pan coś ogłosi?

   1. Owszem ogłoszę. Postępowanie wobec pani Ewy uważam za wstrętne. Tym ludziom, którzy stworzyli tą nagonkę nigdy nie podam ręki. To są mali paskudni ludzie, którzy nie mogli znieść, że pani Ewa tak mocno przerastała ich swoją wiedzą i intelektem. Byłem na sesji gdy „rozpatrywana” była skarga na nią.
    Było mi po prostu wstyd za tych radnych. Teraz czekam na ataki hejterskie na moją skromną osobę.

    1. Ma pan racje nagonka organizowana na osobę tylko po to aby ja zdegradować to wstrętne postępowanie. Bywal pan także na sesjach jako radny gdy podobną nagonkę organizowano na pana Niedziółkę włącznie ze skargami. Podnosil pan nawet 4 krotnie rękę za jego odwołaniem? Czy obecny Burmistrz podaje członkom tego spisku rękę na przywitanie? Jestem przekonany ze tak jak ma ku temu okazje.

     1. Myślę, że na Niedziółkę nikt nie robił nagonki. Po pierwsze to on zdradził środowisko radnych, którzy go wybrali na starostę. Po drugie okazało się, że na starostę się nie nadawał.

     2. Na staroste przestal się nadawać jak zaczął miec swoje zdanie? To jak go wybraliście to czym się kierowano? Ze bedzie POsluszny i interesy będą szly jak przez lata POprzednie?

     3. To był błąd , że został odwołany ze starostwa. W tej chwili już nie istniałby w przestrzeni publicznej, a nim ci, których sobie ściągnął.

    2. do HJM a czy polegała zdrada, że nie chcial słuchać hecmaowskich poleceń i chamskich wrzasków? A może utrzymywać dziwne przywieje jego ludziom?
     Nie było nagonki? A napompowane skargi z których żadna nie była zasadna? A kupienie Judasza za stanowisko? Udaje pan czy naprawdę nie widzial pan w tym intrygi i zaplanowanych działań?

     1. Obecny burmistrz nie nadawał się ani na starostę, ani nie nadaje się na burmistrza. Brak wizji, brak skuteczności, brak umiejętności zarządzania, brak polotu, brak umiejętności doboru właściwego personelu , itp. A jeśli chodzi o „jego ludzi” to obecny jest lepszy od poprzednika. Rozdaje stołki dla ludzi z sztabu wyborczego, przesuwa ich z kąta w kąt, a to naczelnik, a to pracownik muzeum, a to skarbnik, a to audytor (bez konkursu) , a to naczelnik- sekretarz, a to pracownik od meldunku, to komendant straży miejskiej, itp. Tym osobom pomimo braku doświadczenia i kompetencji , daje wynagrodzenia nijak się mające do zasług (100-150.000 zł rocznie). Przywilejów otoczenie obecnego burmistrza ma bez liku (stołki, pensje, delegacje, itd). Obecny wygrał wybory, bo ludzie nie mieli pojęcia , dlaczego tak go tak uporczywie próbują usunąć ze starostwa i zlitowali się . Teraz jest już jasne. Oby mieszkańcy lub radni go szybko usunęli z obecnej funkcji, to starty dla miasta będą niepowetowane.

     2. Chyba niepotrzebnie sprowadzamy dyskusję o Niedziółce. Przecież w artykule chodzi o postępowanie Kamińskiej. Ale niech za odpowiedź dla wyborcy 2 i innych będzie dosłowny cytat z wypowiedzi Niedziółki tuż po jego wyborze: „Jest parę rzeczy, które uważamy, ze trzeba zrobić w Kętrzynie. Z tą inicjatywą wyszedł Krzysztof Hećman, który nakreślił główne tematy, które trzeba realizować w Powiecie i umówiliśmy się na współpracę. Tak nie może być, że w Ketrzynie jest dwóch włodarzy, którzy nie tylko się nie spotykają ale jeszcze działają sobie na przeciw i nie działają razem. To na pewno się zmieni. Sama ta zmiana powinna już dać wiele dobrego dla powiatu i miasta.” Koniec cytatu. Nie zdradził?

 2. Ja jednak na na tym etapie postępowania oczekuję opini HJM. Panie Janie – Pan jawi się ekspertem od postępowania administracyjnego niech Pan coś ogłosi?

 3. Ten człowiek tj. Ryszard Henryk Niedziółka po kilku miesiącach urzędowania na stanowisku starosty powinien zrezygnować sam ze stanowiska. Popełnił błąd w swoim postępowaniu – nie zaprzestał w ciągu 3 miesięcy od objęcia stanowiska starosty prowadzenia działalności gospodarczej, miał zawieszoną działalność gospodarczą. Zawieszenie prowadzenia działalności gospodarczej nie jest zaprzestaniem prowadzenia działalności gospodarczej. Zaprzestanie prowadzenia nie obejmuje zawieszenia prowadzenia działalności gospodarczej, co wynika wprost z regulacji instytucji zawieszenia wykonywania działalności gospodarczej w art. 14a ustawy z 2 lipca 2004 r. o swobodzie działalności gospodarczej, skoro w okresie zawieszenia wykonywania działalności gospodarczej jest dopuszczalne podejmowanie pewnych czynności dotyczących działalności gospodarczej. Wyklucza to przyjęcie, że zawieszenie działalności gospodarczej jest równoznaczne z zaprzestaniem działalności gospodarczej (II OSK 347/17). Nie powinien pełnić funkcji starosty powiatu. Sam powinien zrezygnować. Może warto wrócić do tej sprawy Panie Redaktorze. Będzie bardzo ciekawie. A więc słusznie że radni wszelkimi sposobami próbowali go usunąć ze stanowiska starosty. To żadna nagonka. Zresztą on nie nadaje się na żadne stanowisko. Gdzie jest szefem to zazwyczaj zostawia smród. Mam nadzieję, że jeszcze przed upływem kadencji dojdzie do referendum. Taczki już czekają Rysiek bo z tobą odjedzie jeszcze kilka innych osób z urzędu.

 4. Pan wielokrotnie upubliczniał wizerunek Andrzeja M. bez jego zgody, to też może wiązać się z konsekwencjami prawnymi.

  1. Kiedy był osobą publiczną można było to robić bez zgody, teraz nie jest więc nie publikuje – proste jak proste historie z Frosty 😛

 5. W ocenie wielu to Hecman ze swoimi ludźmi doprowadził do sprzeczek, a krzykami chamskimi burmistrznia w urzędzie powiatu przegiął strune. To on doprowadzał do sprzeczek i konfliktów a potem ogłosił zdrade. To narcyz który potrzebuje poklasku. To ze byl skuteczny w działaniach nie upoważnia go do klamstw i chamstwa. Klastw i chastwa wobec wszystkich bez wyjatkow, pracowników, samorzadu i mieszkańców. Oby nigdy wiecej nie zasiadał w publicznych fotelach tego miasta.

   1. Hahaha lad porządek? chyba w dochodach interesach jego wiernych pachołków? Problem w tym ze sa tez tacy co POukladali się z nowymi władzami (oczywiscie potajemnie z drugim rzędem) Jak się Krzysztof zorientuje to dopiero bedzie POrządek!

    1. Najważniejsze, aby – osobom nie mającym pojęcia o zarządzaniu miastem, nieskutecznym, niezaradnym, szkodnikom – odebrać władzę. Serwowane propaganda i lans – to nie o to chodziło suwerenowi.

    2. Odwaga, charyzma i pracowitość to cechy prawdziwego przywódcy. Przy takim przywódcy można być i pachołkiem :). Wy nie wyobrażacie sobie być pachołkami, dlatego wypromowaliście i ustanowiliście sobie słabego, niedecyzyjnego burmistrza, który robi wam za „pachołka”.

     1. Zapomniałeś o uczciwości, kulturze i szacunku do drugiego człowieka.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *