WAŻNY TEMAT: Wilki na ulicy Łokietka! (AKTUALIZACJA) – Magna Masuria

WAŻNY TEMAT: Wilki na ulicy Łokietka! (AKTUALIZACJA)

11

W ostatnim czasie w przestrzeni publicznej pojawiały się komunikaty dotyczące wilków pojawiających się w naszym regionie, jednak dzisiejszy przypadek dosłownie mrozi krew w żyłach.

Od jednego z czytelników dostaliśmy szokujące zdjęcie wilka idącego sobie spokojnie po ulicy Władysława Łokietka w Kętrzynie. Z informacji uzyskanych od czytelnika dowiedzieliśmy się, że dzisiaj były próby kontaktowania się w tym celu ze strażą miejską, jednak bez żadnego skutku.

W tym miejscu bardzo dużo dzieci uczęszcza do pobliskiej szkoły, prosimy zachować szczególną ostrożność i w miarę możliwości odprowadzać dzieci pod drzwi szkoły i odbierać je z tego samego miejsca. Tym bardziej wskazane jest nie wychodzenie z domu po zmroku.

AKTUALIZACJA:

Udało nam się dodzwonić do Straży Miejskiej w Kętrzynie. Komendant Straży zapewnia, że Straż Miejska odebrała każdy telefon jaki był skierowany w ich kierunku. Od godziny 8:00 cała Straż Miejska próbuje namierzyć przedstawionego na zdjęciu wilka.

11 thoughts on “WAŻNY TEMAT: Wilki na ulicy Łokietka! (AKTUALIZACJA)

  1. Z tego co państwo piszą wynika, że Straż Miejska ma gdzieś obywateli. Nie zbyt dobrze to świadczy. Jeżeli to nie fejk to może trzeba inne organy zawiadomić

  2. Ale sensacja.Wszyscy wiedzą że ten wilk to jest Różanki.Na Falklandy tylko czasem zagląda.

  3. sadze, ze te wilki beda wiedzialy co zrobic z cpunami oraz innymi „elementami spolecznymi” co zyja tylko w nocy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *