WAŻNY TEMAT: Zaginęła 15-letnia Amelia! Pomóż w poszukiwaniach! – Magna Masuria

WAŻNY TEMAT: Zaginęła 15-letnia Amelia! Pomóż w poszukiwaniach!

1

Rodzina oraz policja poszukuje 15-letniej Amelie Dąbrowską ze Smokowa koło Kętrzyna. Z przekazanych redakcji informacji Amelie ostatni raz widziano 19 stycznia 2023 roku. Wysiadła z autobusu około godz. 7:25 przy przystanku na ul. Sikorskiego obok super marketu Pelcowizna, z którego skierowała się w stronę szkoły „budowlanki” na ul. Poznańskiej.

Amelia nie dotarła do szkoły, nie ma z nią żadnego kontaktu, ma wyłączony telefon oraz w żaden sposób nie nawiązała do dnia dzisiejszego kontaktu z rodziną. Prosimy znajomych Amelii lub osoby, które widziały ja tego dnia o kontakt!

RYSOPIS! W dniu zaginięcia ubrana była w czarną kurtkę, szare spodnie, czarne buty oraz czerwony plecak marki Adidas. Włosy splecione w dwa warkocze koloru rudo-czerwonego. Wzrost około 165 cm. Istnieje prawdopodobieństwo, ze może przebywać na terenie Olsztyna.

Gdyby ktokolwiek posiadał informacje na temat Amelii, widział ją, bądź słyszał gdzie mogłaby teraz przebywać. Proszony jest o kontakt z redakcją lub pod numerem telefonu: +48 512 384 103

1 thought on “WAŻNY TEMAT: Zaginęła 15-letnia Amelia! Pomóż w poszukiwaniach!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *