Weekend z Mistrzem w Kętrzynie! – Magna Masuria

Jeszcze w najbliższy weekend Marcin Możdżonek zawita do Kętrzyna żeby aktywizować ruchowo mieszkańców miasta. Już 19 i 20 listopada multimedalista największych siatkarskich imprez razem ze swoją Fundacją zaprasza do udziału w dwóch wyjątkowych projektach. 

Dzień pierwszy, czyli piątek należeć będzie do dorosłych miłośników siatkówki, których zapraszamy na wyjątkowy trening siatkówki. Chcesz doskonalić swoje umiejętności pod okiem siatkarskiej legendy, dobrze się bawić i aktywnie spędzić czas razem z nami? Drugiej takiej okazji (najprawdopodobniej) nie będzie. 

Natomiast sobota jawi nam się jako dzień sportowej rywalizacji młodzieżowych talentów. Do udziału w Możdżonek Cup zapraszamy szkolne drużyny siatkarskie z całego regionu. Na najlepsze ekipy oprócz okazałych pucharów czekają atrakcyjne nagrody. 

Zapowiada się świetny siatkarski weekend w Kętrzynie. Rejestracja uczestników na oba wydarzenia odbywa się telefonicznie pod numerem telefonu: 501 794 843 lub mailowo pod adresem: biuro@mosir-ketrzyn.pl 

19-20 listopada, Kętrzyn
Hala MOSiR, ul. Kazimierza Wielkiego 2
Piątek – start: 18:00 – Trening siatkarski dla dorosłych
Sobota – start: 10:00 – Możdżonek Cup dla młodzieży

Zapisy telefonicznie 501 794 843 lub mailowo biuro@mosir-ketrzyn.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *