WĘGORZEWO: Burmistrz spotkał się z sołtysami

0

10 marca br., w piątek odbyło się w węgorzewskim Urzędzie Miejskim spotkanie władz z sołtysami. Spotkanie miało na celu omówienie między innymi bieżącej działalności sołectw oraz złożenia życzeń z okazji Dnia Sołtysa.

W spotkaniu wzięła udział Barbara Dawcewicz prezes Związku Stowarzyszeń LGD9 i LGR Wielkie Jeziora Mazurskie, która przedstawiła uczestnikom spotkania możliwości pozyskania środków z Programów Spójności UE na lata 2021-2027.

Burmistrz Węgorzewa Krzysztof Kołaszewski wraz z zastępcą burmistrza Lidią Czerniewicz wręczyli sołtysom dedykowane upominki z okazji Dnia Sołtysa.

Drodzy Sołtysi! Składamy Wam raz jeszcze najserdeczniejsze życzenia zdrowia, pomyślności, optymizmu i zadowolenia z wykonywanych obowiązków. To dzięki Waszej aktywności i umiejętności integrowania lokalnej społeczności podejmowane są i skutecznie realizowane liczne działania oraz inicjatywy, które poprawiają jakość życia mieszkańców. Dziękujemy za dotychczasowe zaangażowanie i wysiłek wkładany na rzecz rozwoju sołectw. – przekazał sołtysom burmistrz Węgorzewa Krzysztof Kołaszewski.

źródło: UM Węgorzewo

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *