WĘGORZEWO: Katarzyna Knapp i Małgorzata Pieśko wygrywają w Otwartych Mistrzostwach Węgorzewa w Siatkówce Plażowej Kobiet – Magna Masuria

WĘGORZEWO: Katarzyna Knapp i Małgorzata Pieśko wygrywają w Otwartych Mistrzostwach Węgorzewa w Siatkówce Plażowej Kobiet

0

Najlepsze cztery pary turnieju

Katarzyna Knapp i Małgorzata Pieśko ponownie wygrywają w Otwartych Mistrzostwach Węgorzewa w Siatkówce Plażowej Kobiet. Węgorzewianka Aleksandra Wyrzykowska na drugim miejscu!

10 lipca 2022 roku, na boiskach siatkówki plażowej w Sztynorcie na terenie „Spółki Nowego Sztynortu” rozegrane zostały Otwarte Mistrzostwa Węgorzewa w Siatkówce Plażowej Kobiet, którego organizatorem był Ośrodek Sportu i Rekreacji w Węgorzewie oraz Spółka Nowy Sztynort.

Do zawodów zgłosiło się dwanaście par, które walczyły o pulę nagród wartości 6000 zł w postaci voucherów ufundowanych przez:

– Apart Hotel Termy Uniejów – 3000 zł za pierwsze miejsce,

– Spółkę Nowy Sztynort – 1500 zł za drugie miejsce, 1000 zł za trzecie miejsce i 500 zł za czwarte miejsce.

Turniej rozegrano systemem brazylijskim (w fazie eliminacyjnej druga porażka wyklucza z zawodów), do dwóch setów wygranych (z lewej strony tabeli set do 21 punktów, tie break do 15; natomiast z prawej strony – sety rozgrywane były do15 pkt.). Mecze półfinałowe i finałowe do 21 punktów (mecz o trzecie miejsce za obopólną zgodą zawodniczek rozegrano w setach do 15 pkt.). Pary zostały rozlosowane, jako jedyna rozstawiona została para Katarzyna Knapp i Małgorzata Pieśko – ubiegłoroczne mistrzynie.

Mistrzostwa Węgorzewa otworzyła Pani Lidia Czerniewicz – zastępca Burmistrza Węgorzewa oraz w imieniu Prezesa Spółki Nowego Sztynortu Marcina Trybusa Pan Michał Żak – Dyrektor ds. administracyjnych.

źródło: OSiR Węgorzewo

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *