WĘGORZEWO: Kolejni artyści uzupełniają tegoroczny line-up Mamry Festival 29-30 lipca 2022 – Magna Masuria

WĘGORZEWO: Kolejni artyści uzupełniają tegoroczny line-up Mamry Festival 29-30 lipca 2022

0

Po dwuletniej przerwie wraca koncertowe granie na węgorzewską plażę nad Mamrami. Mamry Festival to dwa dni niesamowitej zabawy przy najlepszej muzyce w wykonaniu najlepszych polskich DJ-ów, raperów oraz artystów pop. Do wcześniej ogłoszonych artystów dołączają kolejni: CYPREX, MATT BUKOVSKI, EMDI, KAEN.

Mamry Festival i CONTEST Powered by XONI ON AIR to szansa dla młodych artystów, dopiero próbujących swych sił w trudnej sztuce EDM. Aby wziąć udział w konkursie wystarczy nagrać set i przesłać go wraz z wypełnionym formularzem. Więcej informacji na https://mamrymusic.pl/djcontest.

Na głównej scenie festiwalowej wystąpią m. in.: GROMEE, SMOLASTY, KUBAŃCZYK, DJ KUBA & NEITAN, FAFAQ,MATYS, SKYTECH, TRIBBS, WAC TOJA, MAKS KLIMEK, MATT5KI, DJ ŁOJO.

Mamry Festival 2022 osadzone zostanie w klimatach gier retro. W przerwie między dobrą zabawą, a ładowaniem akumulatorów przed kolejnym występem, uczestnicy będą mieli okazję do zmierzenia swoich sił na Automatach Zręcznościowych Retro, dzięki którym przypomną sobie czasy swojego dzieciństwa, co będzie niewątpliwie ciekawym i dodatkowym urozmaiceniem. Dodatkowo, po raz pierwszy w historii nazywającego się kiedyś „Beach Party Węgorzewo” eventu, uruchomione zostanie pole namiotowe – i to bezpłatnie! Planowane są dwie sceny: pierwsza z nich – MAMRY – będzie zachęcać topowymi artystami polskiej sceny EDM, ale nie tylko, także rapu oraz popu. Z kolei druga scena, „ŚWIĘCAJTY”, która ma zostać zbudowana pod namiotem, będzie skupiona na młodych, rodzimych talentach.

Bilety dostępne na stronie festiwalu https://mamrymusic.pl/ i platformie e-Bilet.
Uwaga: tylko do końca lutego promocyjne ceny na bilety i karnety.
Już wkrótce kolejne newsy prosto z Biura Organizacyjnego, w tym kolejni wykonawcy.
Organizator: WSSK WĘGORAPA
Współorganizator: Gmina Węgorzewo, Węgorzewskie Centrum Kultury

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *