WĘGORZEWO: Tymczasowy areszt za znęcanie się nad żoną i córką – Magna Masuria

WĘGORZEWO: Tymczasowy areszt za znęcanie się nad żoną i córką

0

Węgorzewscy policjanci zatrzymali 37-latka, który jest podejrzany o stosowanie przemocy psychicznej i fizycznej wobec swojej żony i innych członków rodziny oraz kierowanie wobec nich gróźb karalnych. Sąd, po zapoznaniu się z materiałem dowodowym zgromadzonym przez funkcjonariuszy, wydał postanowienie o tymczasowym aresztowaniu mężczyzny na okres najbliższych 2 miesięcy. Mężczyźnie grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.

W sobotę policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Węgorzewie, zostali powiadomieni o przemocy domowej, której miał się dopuszczać 37-latek wobec swojej żony oraz innych najbliższych. Jak ustalili mundurowi dramat w tej rodzinie trwał od kilku miesięcy. Postępowanie prowadzone przez policjantów wykazało, że sprawca nie tylko znęcał się psychicznie i fizycznie nad żoną, ale także nad małoletnią córką oraz kierował wobec najbliższych groźby pozbawienia życia i zdrowia.

Zebrany w tej sprawie materiał dowodowy dał funkcjonariuszom bezsprzeczne podstawy, żeby przedstawić 37-latkowi zarzuty popełnienia przestępstw. Zatrzymany odpowie za fizyczne i psychiczne znęcanie się nad swoją żoną oraz kierowanie gróźb karalnych wobec najbliższych. Sąd na wniosek policji i prokuratury zastosował wobec mężczyzny tymczasowy areszt na okres dwóch miesięcy. Mężczyźnie grozi do 5 lat pozbawienia wolności.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *