WĘGORZEWO: We trojkę pobili człowieka na stacji benzynowej – Magna Masuria

WĘGORZEWO: We trojkę pobili człowieka na stacji benzynowej

0

Policjanci zatrzymali trzech mieszkańców gminy Węgorzewo w wieku 20,21 i 22 lat podejrzanych o pobicie mężczyzny. Prokurator wobec nich zastosował dozór, zakaz zbliżania i kontaktowania się z pokrzywdzonym. Za tego typu przestępstwo grozi do 8 lat pozbawienia wolności.

Do zdarzenia doszło w niedzielę (25.06.2023 r.) na jednej ze stacji paliw w Węgorzewie. Trzech młodych mężczyzn zaatakowało i pobiło pokrzywdzonego, zadając ciosy w twarz oraz po całym ciele i dodatkowo używając do tego niebezpiecznego narzędzia, a następnie oddalili się. Węgorzewscy kryminalni po otrzymaniu informacji o zdarzeniu, po wstępnych czynnościach i ustaleniach, rozpoczęli poszukiwania osób odpowiedzialnych za pobicie. W konsekwencji policjanci zatrzymali podejrzanych. Okazali się nimi mieszkańcy gminy Węgorzewo w wieku 20, 21 i 22 lat. Wszyscy trafili do policyjnego aresztu. 21-latek usłyszał zarzut za użycie w pobiciu niebezpiecznego narzędzia, natomiast 20 i 22 latek usłyszeli zarzut pobicia.  

We wtorek (27.06.2023 r.) prokurator zastosował wobec całej trojki dozór policyjny oraz zakaz zbliżania się do pokrzywdzonego i kontaktowania się z nim. Agresorowi, który dopuścił się pobicia z użyciem niebezpiecznego narzędzia grozi kara nawet do 8 lat pozbawienia wolności, natomiast pozostałym przedstawiono zarzut pobicia za co grozi do 3 lat więzienia.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *