WIADOMOŚCI: Gala lauru „Najlepszym z Najlepszych” – Magna Masuria

Laureatów tytułu „Najlepszym z Najlepszych” poznamy w czwartek 28 kwietnia 2022 roku. Tegoroczna gala rozpocznie się o godz. 18.00 w Warmińsko-Mazurskiej Filharmonii im. Feliksa Nowowiejskiego w Olsztynie. Galę uświetni koncert Cleo. Zapraszamy przedstawicieli mediów.

– Laury „Najlepszym z Najlepszych” przyznamy już po raz dziewiętnasty – mówi marszałek Gustaw Marek Brzezin. – Co roku jest to okazja do uhonorowania ludzi, firm, instytucji z naszego regionu, o których w minionym roku usłyszała Polska, usłyszała Europa, usłyszał świat. W ten sposób doceniamy inicjatywy mieszkańców, których sukcesy  wpływają na pozytywny wizerunek Warmii i Mazur. Żyjemy w przepięknej krainie, bogatej historią, tradycjami, kulturą, ale przede wszystkim bogatą ludźmi, ich pracą i osiągnięciami.

Oprócz chęci uhonorowania osób, które się zasłużyły, impreza ma też inne znaczenie – jest jedynym w skali regionalnej przeglądem różnorodnej aktywności mieszkańców i ich osiągnięć w minionym roku.

– Warto to podkreślać, szczególnie po okresie społecznego spowolnienia, z refleksją nad dobrodziejstwem życia w świecie pokoju, który – jak pokazują dramatyczne wydarzenia w Ukrainie – wcale nie jest tak oczywisty, jak do niedawna nam wszystkim się wydawało – dodaje marszałek Brzezin.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *