WILKASY: Koncert Maksa Łapińskiego na Dzień Kobiet – Magna Masuria

Tegoroczny Dzień Kobiet w Gminnym Ośrodku Kultury i Rekreacji uświetni koncert Maksa Łapińskiego, bydgoszczanina, finalisty popularnego programu telewizyjnego „The Voice of Poland”. Będzie to premierowa impreza w pięknie odremontowanej sali widowiskowej, której modernizacja powoli zbliża się do końca. 26-letni muzyk śpiewa, komponuje własne utwory i dużo koncertuje. Jak mówi o sobie lubi wyzwania i wierzy w marzenia.

Występ w telewizji nie był oczywiście jego debiutem scenicznym. Na swym kanale publikuje covery popularnych piosenek, wystąpił na 7. Festiwalu Wschody, wziął udział w konkursie Stage4YOU oraz „Mam talent” w 2014 roku. Jeszcze przed oficjalnym debiutem puszczał swoje piosenki rodzicom Dua Lipy w ciemnych zakamarkach czeskich uliczek, a francuska żandarmeria zgarnęła go spod Wieży Eiffla, kiedy grał tam koncert. Zdawać by się mogło, że niezły z niego zawadiaka, w rzeczywistości jednak serce ma jak na dłoni, o czym świadczyć może jego debiutancki singiel „Lew”, utwór pełen niepoprawnego romantyzmu i życiowych rozterek.

Artysta wspaniale jeździ na gokartach oraz skacze na bungee. Jest to prawdziwy wolny ptak z niewymuszoną nonszalancją w głosie, który lubi wyzwania i wierzy w marzenia” – czytamy w opisie występu uczestnika w „The Voice of Poland”. „W chwili, gdy zaczynasz śpiewać, jesteś zupełnie innym człowiekiem. Żyjesz tą muzyką” – zachwalała wokalistę aktorka oraz jurorka Małgorzata Foremniak.

Na koncert w GOKiR Wilkasy zapraszamy 8 marca (wtorek), początek o godz. 17.00. Wstęp na podstawie bezpłatnych wejściówek do odebrania w ośrodku. Zaplanowano kawę i słodką niespodziankę. Organizator udostępnia maksymalnie 30 % dostępnych miejsc, limit nie obejmuje jednak osób zaszczepionych ze zweryfikowanym certyfikatem.

źródło: UG Giżycko

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *