Witamy w 2021 roku! – Magna Masuria

Za nami długi i trzeba przyznać ciężki zarazem rok 2020, który przepełniony był negatywnymi emocjami, strachem i globalną pandemią. Dla wszystkich świat się zmienił, musieliśmy dostosować się do nowych zasad. Niech rok 2021 będzie dla nas wszystkich przede wszystkim szczęśliwy i bogaty w zdrowie, bo bez niego nic dobrego, a zarazem wraz z redakcją info-Kętrzyn24.pl życzę wszystkim czytelnikom dużo dobrego i spełnienia marzeń oraz wyznaczonych celów w 2021 roku.

Garść statystyk

Zanim przejdziemy do celów, jakie będzie chciała zrealizować redakcja info-Kętrzyn24.pl to chciałbym się podziękować dla wszystkich czytelników, nawet tych negatywnych, którzy w niepublikowanych komentarzach wyzywają i tworzą toksyczną atmosferę, za bycie z nami i wspieranie nas. Rok 2020 był dla nas trudny, a zarazem przełomowy. Były momenty kryzysu i przemiany strony, która wyszła ze standardowego szablonu bycia serwisem informacyjnym. W ubiegłym roku naszą stronę odwiedziło ponad 600 tysięcy osób, co daje dzienny wynik na poziomie prawie 1644 użytkowników dziennie. Najwięcej osób wchodziło do nas za pomocą przeglądarki Chrome – aż 58% czytelników, za pomocą Facebook jedynie 36%. Najwięcej czytelników czyta nas z urządzeń mobilnych – 74%, reszta za pomocą komputerów i laptopów. Dziękujemy wszystkim czytelnikom za tak duże zainteresowanie naszą stroną i zapewniamy, że rok 2021 na naszej stronie będzie jeszcze bardziej atrakcyjniejszy.

Co nowego w 2021 roku?

W tym roku chcemy jeszcze bardziej uatrakcyjnić portal info-Kętrzyn24.pl, aby każdy czytelnik znalazł dla siebie coś ciekawego, dlatego już zapowiedzieliśmy wcześniej format: HISTORIE KRYMINALNE, które będą opowiadać o najmroczniejszych zbrodniach, jakie miały miejsce w Kętrzynie i okolicy. Dodatkowo planujemy przebudować format: NASZA MAŁA OJCZYZNA, który skupia się na przedstawianiu dla państwa ciekawych zabytkowych miejsc z Powiatu Kętrzyńskiego i okolicy. Naszym celem będę stworzenie również wielojęzykowego przewodnika multimedialnego po naszej okolicy. Również dodamy format felietonów SZCZERY DO BÓLU, o czym poinformujemy w niedalekiej przyszłości oraz w najbliższym czasie rozwiniemy format STYL ŻYCIA.

Premiera pierwszej części już 10 STYCZNIA!

Mam nadzieję, że zostaniecie z nami na kolejny rok, a treści, które tu się pojawiają będą również wam służyć. Serdecznie pozdrawiam!  

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *