Wójt Gminy Srokowo z absolutorium i wotum zaufania – Magna Masuria

Wójt Gminy Srokowo z absolutorium i wotum zaufania

14

W czwartek, 24 czerwca odbyła się XXXIV Sesja Rady Gminy Srokowo, na której radni podejmowali uchwały w sprawie udzielenia Wójtowi Gminy Srokowo, Markowi Olszewskiemu wotum zaufania i absolutorium.

Rada Gminy Srokowo składa się z 15 osób, na sesji nieobecnych było dwóch radnych, co oznacza, że czynny udział wzięło 13 radnych. Radni nie pozostawili wątpliwości jednogłośnie udzielając Wójtowi wotum zaufania i absolutorium 13 głosami „za”. Co za tym idzie, również jednogłośnie radni zatwierdzili sprawozdanie finansowe za rok 2020.

14 thoughts on “Wójt Gminy Srokowo z absolutorium i wotum zaufania

 1. A jak będzie w Kętrzynie???? Brak nadzoru nad 14 milionami i doprowadzenie do ich utraty. Absolutorium nie może być w takiej sytuacji udzielone!

 2. Wróbel na fejsie publikuje sweter focie z Giżycka. Już chyba zaczyna kampanię wyborczą. Po spłacie swoich kredytów z publicznych pieniędzy Kętrzynian, znowu pewnie wystartuje w wyborach na burmistrza Giżycka??? Wszędzie , do telewizji, do Giżycka, byle jak najdalej od Kętrzyna. Życzę powodzenia, niech już tylko z daleka od naszego miasta Kętrzyn!!!!!

  1. Może Maciej Dolega przyjaciel Macieja Wróbla z TV (sweet focia z Giżycka na profilu Wróbla) załatwiłby powrót Wróbla do TV i tym samym odciązyłby budżet miaso Kętrzyn ??????

 3. A u nas burmistrz w wieku przedemerytalnym, zastępca Lans z Giżycka, który za dwa lata wyfrunie i nigdy się tu już nie pojawi. Co oni wyprawiają??? Tracą 14 milionów, zatrudniają ludzi z Lidzbarka, komendanta spod Giżycka, teraz kolejnych strażników??? Wróbel chce być nowoczesny, więc kupił nikomu niepotrzebna elektryczne skutery od kolegi z Wydmin. Teraz chce miasto naciągnąć na elektryczne autobusy na grube miliony. A po co to robi??? Za dwa lata będzie pisał o swoim postepowym, ekologicznym „sprawowaniu rządow” i pewnie wykorzysta w spotach wyborczych. A radni bezradni, pierdzacy w stołki podnoszą łapki „za”!!!!!!! Żenada!!!!

 4. Wiele uwag słusznych na temat Kętrzyna,natomiast tu mamy pisać o tym co Srokowie.
  Kolejny raz ten namaszczony przez poprzedniego Wójta Olszewski się ustawił.

  1. Namaszczony czy nie namaszczony pan Olszewski jest po prosty świetnym wójtem i bardzo dobrym człowiekiem. Wiem co mówię. Przez osiem lat był moim przełożonym jako starosta i wicestarosta. No i to jest ważne, że nie marnuje publicznych pieniędzy na jakieś pseudo promocje czy inne nikomu nie potrzebne bzdety.

   1. Pokazał rzeczywiscie co potrafi jak byl Sekretarzem Gminy Ketrzyn.
    Młody Wojt Bobrowski poznal się na nim i szybko go przepedzil.

 5. „Cwirek -lans” nie patrzy na radnych bo ma ich za nic i robi swoje.
  Nie ma co sie dziwić jak tacy radni to może sobie pozwolić na wszystko.
  A tak poważnie to już w Kętrzynie nie ma ludzi do pełnienia funkcji v-ce?
  A gdzie PIS?

  1. Wróbla można było zatrudnić w KCK na stanowisku animatora co najwyżej. Albo na umowę zlecenie, jak inni animatorzy. Wróbel na stanowisku zastępcy burmistrza to kompromitacja Kętrzyna. Jeśli tacy ludzie jak szewcy obejmuja funkcję prezesów, byli dziennikarze bez sukcesu stanowiska zastępcy burmistrza, to jak w tym mieście może być dobrze????? I to za grube publiczne pieniądze!!!! Jaki burmistrz, taki zastepca, prezesi, dyrektor mosir, kck.

 6. Olszewski to taki typ czlowieka nikomu nie zaszkodzi ,tez nikomu nie pomoże (chyba że ma konkretne „zobowiazania”np.zatrudnienie tej miernoty Oracza z Barcian -wazelina Kozyry).
  Metoda funkcjonowania to pozory wiecznie mocno zapracowanego ,jednym slowem „gracz”i „mitoman”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *