WPP – faza wstępna (WYNIKI) – Magna Masuria

Za nami faza wstępna Wojewódzkiego Pucharu Polski na sezon 2020/2021. W fazie wstępnej brały udział cztery zespoły z powiatu kętrzyńskiego: Szansa Reszel; Orlęta Reszel; Wilczek Wilkowo; Jurand Barciany. Mecze odbywały się w ten weekend (18-19 lipiec). Jak poradziły sobie lokalne drużyny?

Wilczek Wilkowo i Orlęta Reszel gromią swoich przeciwników! Piłkarze Wilczka grając na stadionie bocznym w Mrągowie zdeklasowali gospodarzy z Muntowa wynikiem 6:1. Nie pozostawili złudzeń zespołowi grającemu na co dzień w B Klasie. Jeszcze lepszy wynik zanotowali piłkarze Orląt Reszel, którzy przeprowadzili całkowitą piłkarską dewastację B Klasowego zespołu z Bęsi. Bramkarz Warmianki Bęsia wyjmował piłkę z bramki aż czternaście razy.

KS Juksty Muntowo 1 – 6 LUKS Wilczek Wilkowo
BKS Warmianka Bęsia 0 – 14 RKS Orlęta Rema Reszel

Awans zanotowali również piłkarze Juranda Barciany, którzy na wyjeździe pokonali Pojezierze Prostki 2:1. Przypomnijmy, że Jurand Barciany w poprzednim sezonie wywalczył awans do ligi okręgowej wygrywając A Klasę.

KS Pojezierze Prostki 1 – 2 GLKS Jurand Barciany

Z Wojewódzkim Pucharem Polski pożegnali się piłkarze Szansy Reszel przegrywając u siebie z Łyną Sępopol 3:0. Wszystkie bramki wpadły w pierwszej połowie.

SAS Szansa Reszel 0 – 3 LKS Łyna Sępopol

W pierwszej rundzie Wojewódzkiego Pucharu Polski nasze lokalne zespoły zmierzą się w następujących parach:

GLKS Jurand Barciany – MKS Rominta Gołdap
LUKS Wilczek Wilkowo – KKS Granica Kętrzyn
MBKS Victoria Bartoszyce – MKS Korsze
RKS Orlęta Rema Reszel
– MKS Jeziorany

Wszystkie spotkania pierwszej rundy WPP zaplanowane są na 25 lipca 2020 roku. O wynikach będziemy pisać na łamach portalu info-Kętrzyn24.pl

3 thoughts on “WPP – faza wstępna (WYNIKI)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *