Tragiczna śmierć radnego z Korsz [AKTUALIZACJA] – Magna Masuria

Tragiczna śmierć radnego z Korsz [AKTUALIZACJA]

9

W dniu wczorajszym (tj. 15 lipca 2020r) około godziny 14 w Powiecie Węgorzewskim, w gminie Pozedrze doszło do tragicznego w skutkach wypadku. Na prywatnej posesji zginął 34-letni mężczyzna, mieszkaniec Korsz. Przedstawiciele klubu radnych Przyszłość Gminy Korsze potwierdzają tragiczną śmierć radnego Kamila Rechinbach.

Z ustalonych informacji od Rzecznika Prasowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Olsztynie oraz Rzecznika Prasowego Prokuratury Okręgowej w Olsztynie wiemy, że jest to nieszczęśliwy wypadek. Nad sprawą pracuje lokalna policja oraz Prokuratura Rejonowa w Giżycku.

Ze względu na okoliczności wypadku i prowadzone postępowanie prokuratorskie, policja nie udziela ani nie potwierdza szczegółów wypadku oraz tożsamości mężczyzny. Monitorujemy sprawę i będziemy Państwa informować na bieżąco.

9 thoughts on “Tragiczna śmierć radnego z Korsz [AKTUALIZACJA]

  1. Czytam sobie różne portale na temat powiatu ketrzynskiego. Jestem zaszokowana jak redaktor Tygodnika Ketrzynskiego pozwala na takie okrutne komentarze chociażby w tej sprawie. Nie potrafię zrozumieć czy redaktor naczelny Tygodnika czerpie z tego tytułu satysfakcję i żywi się ludzkim nieszczęściem. Robercie M ogarnij się. Wyrazy współczucia całej rodzinie z powodu śmierci bliskiej osoby

  2. Już skasował redaktor. Obudził się dzisiaj po południu. Jak niewłaściwe wpisy na temat Pana Ryszarda N na bieżąco usuwał. Szkoda gadać. Najważniejsze że usunięte chamskie komemtarze

      1. To redakcja zajmuje się także sprawami prawnymi? Mam materiał na mobbing z przed dwóch lat ciekawe czy się zajmiecie. Byłoby o czym pisać i odpowiadać.

  3. Ten palant Majcher to prostak i żywi sie na nieszczęściu ludzkim do którego ten bydlak doprowadził. Ale jeszcze jest Bóg sprawiedliwy i pewnie skończy marnie swoją karierę pseudo dziennikarską jak tzw. świniarz, oraz typ który u niego pisał Mirosław .

  4. Radny Rypina Rafał i Czecvhowa może zainteresują sie drogą Jagiełły w kierunku miejscowości Bałtrucie. Tam też ludzie mieszkają i płaca podatki.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *