13. lipca w siedzibie Warmińsko-Mazurskiego Związku Piłki Nożnej odbyło się losowanie par rundy wstępnej Wojewódzkiego Pucharu Polski na sezon 2022/23.

Zgłoszone drużyny zostały podzielone pod względem terytorialnym na sześć koszyków. W celu zminimalizowania kosztów transportu losowanie zostało przeprowadzone w ramach wcześniej ustalonych koszyków.

W przypadku drużyn z tej samej klasy rozgrywkowej, gospodarzem spotkania jest drużyna, która zajęła niższą lokatę w tabeli końcowej swojej ligi w sezonie 2021/22.

Koszyk nr 1:

  • MLKS Czarni Olecko – KS Śniardwy Orzysz
  • SSIR Pogoń Ryn – GLKS Jurand Barciany
  • UKS Rona 03 Ełk – MLKS Znicz Biała Piska
  • GKS Salęt Boże – MKS Mazur Ełk
  • UKS Start Kruklanki – KS Pojezierze Prostki
  • CWKS Vęgoria Węgorzewo – KS Żagiel Piecki
  • KKS Granica Kętrzyn – GKS Mamry Giżycko
  • KS Mazur Pisz -MKS Rominta Gołdap
  • UKS Mini Soccer Academy Mrągowo – MKS Mrągowia Mrągowo

Koszyk nr 2:

  • RKS Orlęta-Rema Reszel – LUKS Wilczek Wilkowo
  • SAS Szansa Reszel – GKS Cresovia Górowo Iławeckie
  • KS LZS Fala Warpuny – LKS Łyna Sępopol
  • LKS Reduta Bisztynek – LKS Różnowo
  • KP Pomarańcze Korsze – BKS Victoria Bartoszyce
  • BKS Tęcza Biskupiec – MKS Polonia Lidzbark Warmiński
  • KS Burza SRWSiO Słupy – KS Wojciechy
  • MKS Jeziorany – MKS Korsze
  • LKS BKS Warmianka Bęsia – DKS Dobre Miasto

Koszyk nr 3:

  • GZPN Omulew Wielbark – MKS Olimpia Olsztynek
  • TS Perkun Orżyny – Arbiter Tęczowy Las Pizza & Pasta Olsztyn
  • WTKS Mierki – GKS Pisa Primavera Barczewo
  • KKS Warmia Olsztyn – UKS Naki Olsztyn
  • WKS Wałpusza 07 Jesionowiec – KS Fortuna Gągławki
  • Stomil II Olsztyn SA – SKS Szczytno
  • GLKS Jonkowo – GKS Szczytno
  • GLKS Warmiak Łukta – KS 2010 Wrzesina
  • KS Leśnik Nowe Ramuki – LKS Błękitni Pasym

Koszyk nr 4:

  • Żabianka Żabi Róg – SKS Polonia Markusy
  • KS Pama Powodowo – ZKS Olimpia II Elbląg
  • UKS Junior Świątki – KS Piast Wilczęta
  • KS Zalew Frombork – MKS Miłakowo
  • KS Dąb Kadyny – MKS Huragan Morąg
  • KS Syrena Młynary – MKS Zatoka Braniewo
  • Granica Zagaje – MKS Błękitni Orneta
  • KS Barkas Tolkmicko – KS Polonia Pasłęk
  • LKS Agat Jegłownik – MMKS Concordia Elbląg

Koszyk nr 5:

  • LKS Orzeł Janowiec Kościelny – MKS Start Nidzica
  • Amatorska Drużyna Piłkarska Działdowo – KS Drwęca Nowe Miasto Lubawskie
  • GKS Vel Dąbrówno – GSZS Delfin Rybno
  • KS Zamek Kurzętnik – KS Mroczno
  • KS Gmina Kozłowo – KS Iskra Narzym
  • LZS Avista Łążyn – MLKS Motor Lubawa
  • LKS Wel Lidzbark – GKS Grunwald Gierzwałd
  • KS Constract Lubawa – GKS Polonia Iłowo
  • GLKS Orzyc Janowo – MKS Działdowo 

Koszyk nr 6:

  • MLKS Olimpia Kisielice – LZS Jordan Kazanice
  • GKS Kormoran Bynowo – KS Unia Susz
  • LZS Torpeda Rożental – KS Radomniak Radomno
  • LKS Płomień Turznica – OKS Sokół Ostróda
  • GKS Ossa Biskupiec Pomorski – GKS Wikielec
  • PFT Drewneks Sampława – LZS Zamek Szymbark
  • KS Ewingi Zalewo – ITS Jeziorak Iława
  • GLKS Szeląg Kormoran Zwierzewo – LZS Czarni Rudzienice
  • UKS Orzeł Ulnowo – Tęcza Miłomłyn

Mecze rundy wstępnej odbędą się w weekend 30-31 lipca 2022 r.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.