Z OSTATNIEJ CHWILI: BYŁY PREZES KTBS KIEROWNIKIEM PRZYSTANI? – Magna Masuria

Z OSTATNIEJ CHWILI: BYŁY PREZES KTBS KIEROWNIKIEM PRZYSTANI?

22

Andrzej M. został nowym pracownikiem wodociągów miejskich. Powierzone mu zostało prawdopodobnie stanowisko kierownika Ośrodka Wypoczynkowego „PRZYSTAŃ”, która znajduje się w Powiecie Węgorzewskim. Przypomnijmy, że Andrzej M. jest byłym prezesem KTBS-u. Zrezygnował sam z pracy, choć powodem jego rezygnacji są toczące się przeciw niemu postępowania w prokuraturze złożone z urzędu przez pracowników Państwowej Inspekcji Pracy oraz dwa prawomocne wyroki Sądowe dotyczące związków zawodowych. Jakie zostało mu powierzone zadanie w Przystani?

KOMENTARZ REDAKTORA:

Burmistrz Niedziółka ponownie splunął w twarz mieszkańcom Kętrzyna i wszystkim tym, którzy musieli przeżyć terror Andrzeja M. w KTBS. Jest to skandal, że nadal temu człowiekowi powierza się jakieś ważne stanowiska kierownicze. Czy jest to dalsza ochrona Andrzeja M., który ma coś na burmistrzów? Czy jest to prawda związana z 7 stycznia 2019 roku, gdzie rzekomo Maciej Wróbel złożył oświadczenie majątkowe? Dlaczego burmistrz Niedziółka chce utrzymać tego człowieka? Czy w obliczu stawianych mu zarzutów nie może wypowiedzieć mu umowy dyscyplinarnie? 

22 thoughts on “Z OSTATNIEJ CHWILI: BYŁY PREZES KTBS KIEROWNIKIEM PRZYSTANI?

  1. I co ? Koalicja ma się dobrze.Brawo Rypina.Brawo Niedziółka.Róbcie swoje.Karawana jedzie dalej.I tak trzymać.Słychać wycie?

 1. Pewnie postawił go tam, żeby przygotować Przystań na sprzedaż. Od dawna RN próbuje sprzedać Przystań.
  Byłyby środki na nagrody dla zaufanej kadry RN, prezesów spółek, kierowników niektórych ośrodków sportu i kultury.
  Kredyty trzeba mieć za co spłacać.

 2. Przecież na niczym się nie zna .Umie sprzedawać? Chyba nie?wyrazy współczucia i kondolencje dla MWiKu, trzymajcie się.- z dala

 3. Myślałam że zejdę na zawał Jak zobaczyłam ten artykuł. Ta osoba powinna mieć zakaz pełnienia funkcji publicznej .Ciekawe czy radni wykażą się odwagą i wypowiedzią się w tej kwestii. R N niech nic już nie mówi ani nie robi to będzie lepiej dla mieszkańców. Już chyba bardziej skompromitować się nie może.

  1. Jak będzie pracownikiem gospodarczym to nie będzie taki publiczny. Ewentualnie dodatkowo wypożyczanie sprzętu wodnego bo na laniu wody się zna przecież nie?

   1. To w końcu niech pełniący nadzór nad spółką burmistrz RN powie, na jakie stanowisko kazał prezesowi wodociągów zatrudnić byłego prezesa KTBS AM! Może na sesji? Czy AM będzie miał pod sobą ludzi? Po aferze w KTBS to chyba nie powinien mieć!

 4. O co wam chodzi ..Ludzie opamiętajcie się. Kto zabroni Panu Michalskiemu pracować? Spójrzcie na siebie, oglądnijcie się za siebie..Wszystko jest tak być jak powinno? Nie sądzę..
  Pozdrowienia i poszanowania dla P.Andrzrja.Trzymam kciuki.

 5. A czy to prawda, że Pan Andrzej M kilka lat temu ukradł ciastka w biurze warsztatów terapii zajęciowej w Kętrzynie?

 6. Skoro miejski PIS się kłóci z władzami miasta Ketrzyn (sic) a prezes wody jest też z opcji PIS – a Pan ratownik jest też z opcji poprawnej to może to zagrywka…..Przeciez zatrudnia pracownika prezes a nie burmistrz …to proste.

 7. Wszyscy płaczą, wszyscy lamentują, a oni i tak swoje robią i do głowy nie biorą. Czy na takich nie ma rady? Czy nad nimi nie ma sił wyższych? Przecież są to niech się ogarną w końcu…..

 8. Znak zapytania w tytule oznacza, że informacja jest nie sprawdzona.
  Proszę o 100% informacje, inaczej – szkoda gadać.

 9. Szkoda gadać to było jak z szewca Prezesa zrobili czym to się skończyło to widać , słychać i czuć . To samo będzie z kierowaniem ośrodkiem .Już widzę Wielkiego Brzuchacza jak ogarnia ośrodek

 10. Pani Ulu ale kto na niego poleci? Chyba po pijaku… Z wiadomości z miasta ten Pan ma chyba „haka” na merów (dużo o tym słychać) więc stanowisko ma zapewnione! ha, ha…..

 11. A co „szewc ” umie ?
  Pewnie jak trzymać młotek i zdezelowany but !
  Arkadiusz ma jeszcze układy z „ćwirem” załatwił dla teścia pracę.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *