Z OSTATNIEJ CHWILI: Skrócone lekcje w ZSO im. W. Kętrzyńskiego – Magna Masuria

Z OSTATNIEJ CHWILI: Skrócone lekcje w ZSO im. W. Kętrzyńskiego

8

Od kilku dni z Zespołu Szkół Ogólnokształcących im. Wojciecha Kętrzyńskiego w Kętrzynie docierały do nas niepokojące informacje z ogrzewaniem w szkole. Powodem jest zepsucie się pompy ciepła w szkolnej kotłowni. Postanowiliśmy zainterweniować z jednym rodzicem u dyrektorek. Wicedyrektor przedstawiła nam informacje o tym, że pompa ciepła została zamówiona i wszyscy czekają na naprawy.

Również zainterweniowaliśmy w tej sprawie u wicestarosty Powiatu Kętrzyńskiego, aby sprawdził problem z zamówieniem pompy ciepła oraz żeby zostały skrócone lekcje dla uczniów, którzy od tygodnia marzli na lekcjach szkolnych. Na chwilę obecną otrzymaliśmy informację, że zajęcia w ZSO im. W. Kętrzyńskiego w Kętrzynie zostały skrócone.

8 thoughts on “Z OSTATNIEJ CHWILI: Skrócone lekcje w ZSO im. W. Kętrzyńskiego

  1. To co pani Piotrowicz robiła w czasie wakacji trzeba było dokonac konserwacji – przeglądu instakcji CO.
    Starosta jako pracodawca pownieni wyciagnąc konsekwencje słuzbowe wobec Piotrowqicz.

    1. Kolejna gównoburza, żeby sobie podnieść statystyki redaktorka (na tytuł redaktora trzeba sobie zapracować . Inne szkoły powiatowe ogrzewanie miały od wtorku, w środę nie było zajęć i dzieci w szkole, a dziś afera. Świat schodzi na psy. Szkoda, że szumu nie było, jak młodzież w niektórych szkołach nie miała lekcji w czasie zdalnego.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *