Z OSTATNIEJ CHWILI: Zmiana w Komisji Rewizyjnej – Magna Masuria

Z OSTATNIEJ CHWILI: Zmiana w Komisji Rewizyjnej

8

Foto: Facebook - KWW Kętrzyn 2000

Czesław Ćwik, członek Komicji Rewizyjnej, za pomocą mediów społecznościowych poinformował o zmianach na stanowisku Przewodniczącego Komisji Rewizyjnej Rady Miasta w Kętrzynie. Do chwili obecnej Przewodniczącym był radny Jerzy BARANOWSKI, lecz na dzisiejszym posiedzeniu Komisji (17-08) odwołano go ze stanowiska oraz wybrano nowego Przewodniczącego, którym została pani Helena SZYMKIEWICZ.

W głosowaniu przeciwny odwołaniu obecnego Przewodniczącego był jedynie sam zainteresowany, pozostali radni Rady Miasta byli za odwołaniem. Uzasadnieniem odwołania Jerzego Baranowskiego było niewłaściwe prowadzenie prac Komisji Rewizyjnej oraz wpływ na to mogły mieć ostatnie wydarzenia w Radzie Miejskiej w Kętrzynie. Szczegóły wkrótce.

8 thoughts on “Z OSTATNIEJ CHWILI: Zmiana w Komisji Rewizyjnej

 1. Nie wiem jak pracowal jako przewodniczacy Komisji Rewizyjnej Rady Miasta Kętrzyn Pan Jerzy Baranowski .
  Jeżeli ocena byla negatywna to demokracja posiada roznego rodzaju mechanizmy i z jednego skorzystano.
  To ma zastosowanie również do Wójtów, Burmistrzów, Starostów, Zarządu Powiatu,a nawet calej Rady Miasta/Gminy/Powiatu.
  Tylko trzeba zdecydowanych działań.

 2. Jako przewodniczący:

  – opóźnił kontrolę ustraty 14 mln dofinasowania,

  – nie skontolował użytkowania samochodou służbowego do celów prywatnych i kart drogowych byłego prezesa KTBS Andrzeja M.,

  – nie kontrolował działania spółek komunalnych…

  1. Z komisją rewizyjną w powiecie powinno być to samo, kontrole na sztukę aby nie zaszkodzić kolesiom. Interesy osobiste i biznesowe biorą górę nad interes społeczny. Następnym razem podczas wyborów bierzmy pod uwagę aby żadnych przedsiębiorców nie popierać bo jedynie myślą i swoim biznesie i układzie co widać na każdym kroku.

 3. Bardzo dobra zmiana Pani Helena wieloletnia radna będzie dbała o majątek publiczny i w końcu weźmie sie za delegacje służbowe Macie i Ryszarda.

 4. Brawo Pani Helenko, szacun ogromny dla Pani, .Nie wielu Radnych jest jeszcze w tym gronie co by wiedzieli co to honor, lojalność i przysiega Radnego BRAWO!!!!!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *