[ZAPOWIEDŹ] Matactwo ponad podziałami [odc.2] – Magna Masuria

[ZAPOWIEDŹ] Matactwo ponad podziałami [odc.2]

10

Czy Komisja Rewizyjna zacznie normalnie pracować? Czy będą to jedynie pozory?

Komisja Rewizyjna Rady Powiatu w Kętrzynie w składzie: Bartosz Walewski – przewodniczący, Piotr Soćko, Zbigniew Olenkowicz, Łukasz Wiśniewski – podpisała się pod dokumentem Sprawozdanie z kontroli Komisji Rewizyjnej Rady Powiatu w Kętrzynie w Powiatowym Urzędzie Pracy.

Celem kontroli w początkowych deklaracjach radnych miało być przeanalizowanie delegacji Dyrektora PUP pod względem ilości, zasadności wyjazdów i kosztów każdej delegacji. Jak wyszło z kontrolą? Co skontrolowała Komisja Rewizyjna? Jakie są jej efekty? Czy mamy postanowienia po kontrolne?

Na te pytania odpowiemy w najbliższy czwartek. Serdecznie zapraszam.

Również zapraszamy do poprzednich części zatytułowanych Matactwo ponad podziałami:

10 thoughts on “[ZAPOWIEDŹ] Matactwo ponad podziałami [odc.2]

 1. A jak z kontrolą miejskiej komisji rewizyjnej utraty 14 mln dofinansowania przez Niedziółkę i jego brygadę?

  1. Komisja Rewizyjna dokonała kontroli utraty dofinansowania przez miasto. Wyniki chyba na sesji rady.

  2. Ty Janku nie zmieniaj tematu wszędzie jest to samo. Najlepiej się trzyma ekipa pozorantów. W starostwie od kilku już kadencji wszyscy się poklepują jedyna różnica byls gdy ten „nieudacznik” zaczął się przyglądać tym układom i nie zgadzał się z ich propozycjami. Szybko Hecman pogonił.Olenkowicza do zmontowania intrygi i uknucia problemu. A teraz w Strostwie znowu klika jeden drugiemu zayrudnia rodzine.

   1. Jak? A kogo ostatnio zatrudnili? Konkursy są ogólnodostępne, każdy spełniający minimum może startować. Tylko ten wydział komunikacji..

    1. Ten wydział a raczej jego kierownictwo największą komunikację to mają z polityką. Co zmiana zarządu to zmiana szefa. Dobrze ze doświadczone osoby od lat pozostają na miejscu.

 2. Ekipa kolesi Wisniewski Olenkowicz i Walewski to czego można się spodziewać? Myśleli że jak zwykle wszystko im się upiecze? Jak tu kontrolować to na co przez lata miało się wpływ? Najlepiej używać lakonicznych ogólników i wykryć sztuczny problem jako temat zastępczy.

 3. To już kolejny problem z tą komisją? Raz kontrola w Rejonie Dróg teraz w PUP. Co się dzieje?

 4. Pozorne kontrole bo jak kontrolować swoich kolegów którzy raz są w opozycji a raz w koalicji? A czasem trzeba wyciągnąć takiego królika z kapelusza jak Pieniak który po wyborach znalazł.posadke w PUP. Kpina z wyborców na każdym kroku.

 5. Czy okres kiedy dwóch członków komisji było w zarządzie powiatu także byl objęty kontrolą?
  Aby porządne przeanalizować delegacje Dyrektora PUP pod względem ilości, zasadności wyjazdów i kosztów każdej delegacji trzeba wiedzieć jak to zrobić. Zapewne każda z delegacji miała podstawę do wyjazdu i ktoś ją akceptował. Tu trzeba dostrzec faktyczne cele kazdego wyjazdu i mieć odwagę aby to wykazać.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *