[ZAPOWIEDŹ] Mieszkańcy SM „Pionier” mają dość Książka? – Magna Masuria

[ZAPOWIEDŹ] Mieszkańcy SM „Pionier” mają dość Książka?

11

W ostatnim czasie w mediach społecznościowych pojawiło się kilka postów dotyczących Arkadiusza Książka, Prezesa Spółdzielni Mieszkaniowej „Pionier”. Autorami wpisów są najprawdopodobniej mieszkańcy Spółdzielni „Pionier”, którzy mają dość działań zarówno Rady Nadzorczej jak i Zarządu Spółdzielni. Rozpoczęło się zbieranie podpisów uprawniających Spółdzielców do zwołania walnego zebrania.

Co jest powodem zbierania podpisów? Co wydarzyło się w ostatnim czasie w SM „Pionier”? Szczegóły w najbliższy czwartek.

11 thoughts on “[ZAPOWIEDŹ] Mieszkańcy SM „Pionier” mają dość Książka?

 1. Wróbel pisze na fejsbuku o Kryształowej Nucie:
  Bartłomiej Zdanowicz wielkie brawa bo to Twoje dziecko i cieszę się, że razem ten przegląd rozwijamy w Miasto Kętrzyn 👉👉👉
  Napisz tez Wróbel, ile mieszkańcow Ketrzyna kosztuje utrzymanie dziecka Zdanowicza?????

 2. Redaktorze warto wyczuć moment i zadać to pytanie pracownikom SM a także członkom rady nadzorczej, na których wylewa się teraz pomyje. Odnoszę wrażenie że odkryte matactwo odbywa się nie tylko w samorządzie? Obym się mylil.

 3. Nastała w Kętrzynie SITWA. W spółdzielni, w Ktbs, w urzędzie na Wojska polskiego, w ktk, w mosir. Nastał słaby król, wataszkowie harcują, a mieszkańcy ich zabawy finansują.

  1. Nie, mylisz się, teraz nastał król który tego matactwa nie zakrywa. Poprzedniego wiekszosc się bala i nikt nawet nie pisnął a te układy jak były i nadal są właśnie tak wychodzą.

 4. Nareszcie coś drgnęło. Proszę tylko o wskazanie komitetu, który zbiera podpisy. Czas p[okazać Radzie Nadzorczej i Zarządowi, kto jest właścicielem spółdzielni.

 5. W końcu Pan redaktor zareagował pozytywnie na działania chamskie w spółdzielni obecnego prezesa nieudacznika tylko który liczy kasę dla siebie i rodziny.. A miałem obawy , że Pan redaktor przeszedł na drugą stronę ciemnej mocy jak ten łysy cham „Majcher” oszust finansowych , dłużnik co obraża ludzi.

 6. Niedziółka ściągnął Wróbla, Wróbel Zdanowicza. Chłopcy się zabawiają! W głowie im tańce przebierańce. Tylko dlaczego to mieszkańcy Kętrzyna, a nie Niedziółka utrzymują „dzieci” Wróbla i Zdanowicza? Ja mieszkaniec Kętrzyna żądam, aby pieniądze z moich podatków szły na Ogrodową, Górną, realną walkę w uzależnieniami młodych ludzi!!!!!!!!!!!!! Nie pozwalam, by Wróbel, Zdanowicz i im podobni trwonili moje pieniądze!!!! Niech ich sponsoruje Niedziółka ze swojej kieszeni, jak ich sobie tu ściągnął!

 7. A mnie zastanawia co sanepid na show Kryształowa Nuta? Przecież tam wszyscy chodzili bez maseczek. Może ktoś mi to wyjaśnić?

 8. Gazeta Olsztyńska. Wywiad z burmistrzem Niedziółką: „Kętrzyn idzie, jak burza!”
  Być zerem, widzieć siebie, bohaterem!
  Dno!

 9. A co z firmą Pref-Bud w Kętrzynie przy ulicy Przemysłowej . Rysiek dał wypowiedzenie i tak zmniejsza bezrobocie w Kętrzynie?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *