PUCHAR NIEDŹWIEDZIA [TRANSMISJA LIVE] – Magna Masuria

Ludowy Klub Sportowy „Niedźwiedź” Kętrzyn zaprasza 8 maja (sobota) na halę Powiatowego Centrum Edukacyjnego w Kętrzynie, gdzie odbędzie się III Turniej Bokserski o Puchar Niedźwiedzia. Turniej współfinansowany jest z dotacji realizacji zadań publicznych Starostwa Powiatowego w Kętrzynie.

Do turnieju zgłosiło się 80 zawodników z 22 klubów bokserskich funkcjonujących na terenie całego kraju. Na ringu wystąpią najlepsi pięściarze z Polski, w tym będziemy mieli okazję zobaczyć kilku reprezentantów Polski Kadetów oraz głównego trenera reprezentacji kadetów pana Krzysztofa Szot, który 7 maja w Giżycku rozpocznie zgrupowanie Polskiej reprezentacji.

Wśród uczestników będzie można zobaczyć pięściarzy, którzy poza zdobyciem medali na arenie ogólnopolskiej zdobywali medale na arenie Europy. Wśród nich wicemistrz Europy Kadetów Nikolas Pawlki reprezentujący Akademię Boksu Bytom czy niestowarzyszony brązowy medalista Mistrzostw Europy i Mistrz Polski Młodzików Maciej Marchel.

Nasi kętrzyńscy reprezentanci zawalczą z mocnymi rywalami w swoich kategoriach wagowych. Michał Michalik zawalczy z reprezentantem Spartan Knurów – Oskarem Hibnerem, który jest Mistrzem Polski Młodzików. Aleks Snacki zawalczy z Denisem Kuś reprezentującym barwy SZKB Boks Zabrze – również Mistrz Polski Młodzików. Dominik Jędrej zawalczy z dwukrotnym Mistrzem Polski Młodzików i Kadetów Wiktorem Paczkowskim – klub KB Champion Włocławek. Filip Bednarczyk zawalczy z Mistrzem Polski Juniorów Filipem Rogiewiczem z KB Champion Włocławek.

Walki będą transmitowane na stronach Facebook: info-Kętrzyn24.pl oraz stronach podległych, ale również na profilu Ludowy Klub Sportowy „Niedźwiedź” Kętrzyn. Zachęcamy do oglądania.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *