[ZAPOWIEDŹ] WÓJT KONTRA MIESZKANIEC GMINY? – Magna Masuria

[ZAPOWIEDŹ] WÓJT KONTRA MIESZKANIEC GMINY?

9

Nagłaśniamy kolejną sprawę, bo nie godzi się na takie postępowanie jakiemukolwiek wójtowi czy burmistrzowi, aby dostępnymi środkami kneblować usta zwykłych mieszkańców. Jak daleko można posunąć się w uciszaniu zwykłych mieszkańców? Pozwy? Donosy? Czy to ma być nowa rzeczywistość? Cofamy się do lat głębokiego komunizmu?

O takim mechanizmie przekonała się jedna z mieszkanek Gminy Barciany, która miała odmienne zdanie niż obecnie rządząca Barcianami organ wykonawczy – Marta Kamińska. Zaczęło się od donosu za brak maseczki, a dalej? Sprawy sądowe, „straszenie” za pośrednictwem prawnikiem, procesy i oczyszczenie się z zarzutów stawianych przez organ wykonawczy.

O szczegółach tej próby „złamania” szarego człowieka opowiemy w czwartkowym artykule. Serdecznie zapraszam.

9 thoughts on “[ZAPOWIEDŹ] WÓJT KONTRA MIESZKANIEC GMINY?

  1. Uciszanie się skończyło nagłośnieniem 🙂
    Coś się chyba Pani Wójt plan nie powiódł. Swoją drogą to ciekawe,czy po takiej zapowiedzi info-kętrzyn nie dostanie jakiegoś straszaka jeszcze przed czwartkiem?

  2. Wstyd żeby wójt gminy Barciany posuwał się do takich środków . Ledwo siadła na stołek a już pokazuje swoje oblicze , ktore skrzętnie maskuje sztucznym , blazeńskim uśmieszkiem.Wojt jest dla ludzi , ma służyć gminie i jej mieszkancom a nie grac przeciwko nim i to w taki sposob! Wstyd wstyd zenada

  3. U was w Kętrzynie jeden radny również próbuje uciszać zwykłego obywatela fałszywymi donosami do prokuratury.

  4. Coraz bardziej mi wstyd,że głosowałam na tą panią,tylko dlatego,że nie było konkretnego kandydata,mając świadomość,że cudòw ona tu nie zdziała

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *