Zawodnicy KS SEVEN z awansem do finału II Ligi Bilardowej PZBiL – Magna Masuria

Zawodnicy KS SEVEN z awansem do finału II Ligi Bilardowej PZBiL

0

6 listopada 2021 roku zawodnicy KS SEVEN rozegrali ostatnia kolejkę II Polskiej Ligi Bilardowej z drużyną 147 Break autazeszwajcarii.pl Warszawa, która była gospodarzem spotkania. 

Przed meczem wiadome było że KS SEVEN ma już awans do turnieju finałowego II Polskiej Ligi Bilardowej, w którym stawką będzie awans do I Ligi. W pierwszej rozgrywce było widać, że nasi zawodnicy mimo awansu do turnieju finałowego bardzo chcieli wygrać ten mecz. 

W 8 bil Dorian Czubaszek wygrał z Kacprem Kielmansem 8:5, w 10 bil Krystian Kosik pokonał Brajana Sawickiego 8:2 i debel Wojciech Groch z Rafałem Kwiatkowskim minimalnie ulegli Filipowi Mazurowi i Tomaszowi Stacherze wynikiem 6:8 i po pierwszej części wynik brzmiał 2:1. 

Drugi mecz miał podobny przebieg do pierwszego, w 8 bil Rafał Kwiatkowski wygrał 8:6 z Tomaszem Stachera, w 10 bil Wojciech Groch przegrał 2:8 z Filipem Mazurem i debel Krystian Kosik i Dorian Czubaszek pokonali Kacpra Kielmansa i Brajana Sawickiego wynikiem 8:4. 

Ostatecznie KS SEVEN wygrał 4:2 zajmując drugie miejsce w grupie. Montownia Warszawa mimo iż ma taką samą ilość dużych punktów wyprzedza nas jednak lepszym bilansem partii. Turniej Finałowy II Polskiej Ligi Bilardowej odbędzie się 11-12 grudnia w Łodzi, gdzie walczyć będziemy o awans do I Ligi Bilardowej PZBiL.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *