[AKTUALIZACJA] Złodzieje katalizatorów złapani! – Magna Masuria

[AKTUALIZACJA] Złodzieje katalizatorów złapani!

4

Według nieoficjalnych informacji dowiedzieliśmy się, że kętrzyńscy policjanci w nocy z piątku na sobotę (18/19 czerwca) na osiedlu piastowskim przy ulicy Królowej Jadwigi zatrzymali na gorącym uczynku dwie osoby, które próbowały ukraść ze stojących na parkingu samochodów katalizatory.

Na ten moment nie wiadomo czy są to wszystkie osoby, które brały udział w kradzieżach katalizatorów. Wobec zatrzymanych prowadzone są czynności policyjne. Więcej informacji jutro.

AKTUALIZACJA:

Kętrzyńscy policjanci zatrzymali dwóch mężczyzn podejrzanych o usiłowanie kradzieży katalizatora z zaparkowanego van-a. Funkcjonariuszy zaalarmował jeden z mieszkańców osiedla, którego zaniepokoiło dziwne zachowanie „intruzów”. Policjanci zatrzymali dwóch mężczyzn oraz zabezpieczyli narzędzie do przestępczego procederu oraz rękawice. Za takie przestępstwo grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.

W nocy z 18 na 19 czerwca br. zaniepokojony mieszkaniec Kętrzyna zadzwonił na policję i poinformował, że na jednym z parkingów osiedlowych w Kętrzynie dzieje się dziwna i podejrzana sytuacja. Jakiś mężczyzna leży pod samochodem, a drugi wyraźnie obserwuje otoczenie. We wskazane miejsce natychmiast pojechali policjanci, którzy namierzyli dwóch mężczyzn. Młodszy z mężczyzn 32-latek na widok mundurowych odrzucił narzędzie oraz rękawice i zaczął uciekać. Jego ucieczka nie trwała długo, gdyż po chwili był już w rękach policjantów. Starszy z mężczyzn, 41-latek również został zatrzymany i trafił do policyjnej celi.  Wkrótce usłyszą zarzuty usiłowanie kradzieży katalizatora z pojazdu marki Chevrolet. Za to przestępstwo grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.

4 thoughts on “[AKTUALIZACJA] Złodzieje katalizatorów złapani!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *